Menu Zamknij

Przesłony z plandeki na halę magazynową

Plandeki świetnie sprawdzają się jako kurtyny i przepierzenia do oddzielania dużych powierzchni tymczasowo lub na stałe. Wszystkie przesłony z plandeki wykonujemy na wymiar zamawiającego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować plandekę idealnie dopasowaną na wysokość i szerokość pomieszczenia. W ofercie posiadamy kotary z plandeki z folią przezroczystą lub jednokolorowe. Materiał plandekowy jest w 100% wodoszczelny i mrozoodporny dlatego może być stosowany na zewnątrz.

Wybierz materiał na przesłony z plandeki

W sprzedaży zapewniamy kotary z plandeki wykonane z tkanin:

Przesłony z PE z uwagi na niską gramaturę są lekkie, ale za to łatwiejsze do uszkodzenia. Ich głównym atutem jest atrakcyjna cena. Natomiast na plandece PE (PP) nie można wykonać nadruku ani wgrzać okna. Dostępne są w 4 kolorach: biały, jasny szary, zielony, niebieski.

Przesłony PCV dostępne są w kilku wariantach. Przede wszystkim można wybierać między gramaturą 650 i 900 g/m2. Grubość materiału sprawia że plandeka PCV jest mocna i wytrzymała na uszkodzenia. Ponadto zapewniamy podstawowy wybór kolorów z palety kolorystycznej RAL. Dużą popularnością cieszą się kurtyny z pasem folii przezroczystej. Dodatkowo tkanina PCV pozwala na wykonanie nadruku logo. Dostępna jest również wersja PCV samogasnąca, z której wykonuje się kurtyny spawalnicze.

Kotary z plandeki na wymiar

Wszystkie nasze realizacje są wykonane typowo pod zamówienie Klienta z uwagi na bardzo zróżnicowane potrzeby. Każda przegroda z plandeki jest indywidualnie dopracowana pod kątem: materiału, rozmiaru, koloru, rodzaju okucia oraz dodatkowych elementów jak nadruk czy okno. W związku z tym cena przesłony z plandeki również ustalana jest na zapytanie po określeniu wszystkich oczekiwań. Gotowe realizacje wysyłamy kurierem na wskazany adres.

Jak zamówić przegrody z plandeki ?

Każdą realizację plandeki na wymiar poprzedza indywidualna wycena. Zamówienie można składać drogą mailową na sprzedaż@firmadp.pl lub telefonicznie. Czas realizacji to ok 5 dni. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na plandeki.

Call Now Button