Menu Zamknij

Wałki PE 1000

Mimo, że w większości przypadków polietylen kojarzy się z płytami to posiadamy również w sprzedaży wałki PE z polietylenu najwyższej jakości dostępne w wielu średnicach i długościach. Materiał posiada dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką produktu i kontaktem z działem sprzedaży.

wałki pe baner

Wałki PE 1000 na wymiar

W ofercie posiadamy pręty PE o średnicy od 8 mm aż do 300 mm, a ich standardowa długość handlowa to 1 metr. Wałek PE, który będziemy posiadać na magazynie możemy pociąć lub dociąć na wymiar podany przez klienta, dzięki czemu nie musisz kupować metrowego wałka o średnicy np. 200 mm. Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży:

Jakie właściwości i zastosowanie posiada wałek PE 1000?

Wałki polietylenowe o podtypie 1000 to jedne z najpopularniejszych półfabrykatów, dzięki doskonałym stosunku ceny do jakości i oferowanych właściwości, do których można zaliczyć:

  • Znakomita odporność na ścieranie
  • Wysoka udarność, nawet w niskich temperaturach
  • Szeroki zakres temperatury pracy
  • Niski współczynnik tarcia
  • Materiał dopuszczony do kontaktu z żywnością – posiada atesty FDA, PZH, BGVV
  • Polietylen nie absorbuje wody
  • Idealnie nadaje się do obróbki skrawaniem

Dzięki ww. właściwościom wałki PE idealnie nadają się do wykonywania elementów gotowych na maszynach CNC za pomocą skrawania lub frezowania. Między innymi są to:

Wałki PE1000 sprzedaż online

Jeżeli szukasz wałków/prętów PE to skontaktuj się z naszym działem sprzedaży mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać ofertę. Przygotujemy ją najszybciej w Polsce, a po akceptacji wyślemy do Ciebie zamówienie kurierem w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Call Now Button