Menu Zamknij

Plandeki Radom

Firmadp od wielu lat zajmuje się produkowaniem oraz dystrybucją wyrobów z gumy. W jej ofercie znajdują się także okrycia plandekowe, którymi coraz szybciej podbija rynek nie tylko regionalny, ale także ogólnopolski.

Popyt na tego typu produkty rośnie z każdym rokiem, głównie dzięki bardzo uniwersalnemu zastosowaniu. Spełniają one postawione przed nimi zadania w wielu branżach przemysłu. Dostosowanie plandek do indywidualnych potrzeb klienta sprawiło, że Firmadp błyskawicznie stała się rynkowym liderem i cieszy się dobrymi opiniami setek zadowolonych kupujących.

Plandeki na wymiar Radom
Produkcja plandek Radom

Obecnie firma swoje usługi świadczy na terenie całego kraju. Zamówienie możesz złożyć z każdego miejsca w Polsce i nie musisz martwić się o odbiór plandeki. Radom, jako dobrze skomunikowane miasto w centralnej części kraju może liczyć na szybką i bezpieczną dla produktu dostawę – zaufana firma kurierska zadba o terminową realizację zamówienia pod wskazany adres. Jeśli potrzebne jest specjalne zamówienie, nie bój się zapytać o plandeki na wymiar. Radom, Warszawa, Gdańsk lub Zakopane – dla nas Twoje miejsce zamieszkania nie ma znaczenia. Dostarczymy je wszędzie!

Plandeki na wymiar Radom

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Plandeki na wymiar Mazowieckie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.

Hala produkcyjna plandeki Radom