Menu Zamknij

Plandeki Zgorzelec

Plandeki PCV, z oknem foliowym lub logotypem, trudnopalne, PE – to warianty okryć plandekowych, które od wielu lat produkuje i dystrybuuje Firmadp. Przez cały okres działania dążymy do nieustannego rozwoju naszego bydgoskiego zakładu, aby zadowolić Klientów nie tylko z regionu. Idące w świat pochlebne opinie pozwalają nam wyjść poza lokalny rynek i pokazać się szerszemu gronu, oferując wysokiej jakości plandeki. Zgorzelec jako jedne z przygranicznych miast niejednokrotnie stawało się punktem, do którego przyszło nam je wysyłać, przełamując tym samym barierę odległościową.

Plandeki na wymiar Zgorzelec

Świadczone usługi dowozu okryć plandekowych świadczymy na terenie całego kraju i docieramy z nimi nawet do najdalszych zakątków. To zadanie powierzamy sprawdzonej firmie kurierskiej, która w stanie nienagannym transportuje je pod wskazany adres. Jeżeli chcesz wspierać rodzimych przedsiębiorców, zamów w Firmiedp usługę wykonania plandeki na wymiar. Zgorzelec z racji swojego położenia tuż przy granicy z Niemcami, nie warunkuje, że zakup tego typu artykułów jest możliwy tylko na obczyźnie. 

Plandeki na wymiar Zgorzelec

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Plandeki na wymiar Lubuskie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.