Menu Zamknij

Płyty gumowe SBR

Guma SBR to wyrób służący do produkcji między innymi płyt/mat o wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy zabrudzenia. Doskonale radzą sobie także z pochłanianiem drgań oraz wygłuszaniem hałasu. Z racji tych cech można z nich wytworzyć wiele produktów o różnych przeznaczeniach do stosowania wewnątrz budynków – od podkładów gumowych po uszczelki lub stoły robocze, a także maty antypoślizgowe i wibroizolacje.

płyty gumowe SBR

Guma SBR – właściwości, którym zawdzięczamy wiele

Płyty i maty, jakie wykonuje nasza firma z gumy SBR, są odporne na rozwodnione kwasy organiczne i nieorganiczne, mieszaniny wody i niskoprocentowe alkohole. Te cechy sprawiają, że nadają się do ogólnego, szeroko pojętego zastosowania, mimo gorszego radzenia sobie z olejami, smarami mineralnymi czy benzyną. Twardość produktów mieści się w granicach od 40°Sh do 85°Sh, a właściwości utrzymują się niezmiennie w temperaturze -30°C do 70°C. Nie zaleca się ich jednak na bezpośrednie wystawienie na działanie promieni słonecznych. Guma SBR to także doskonały materiał na uszczelki, których produkcja na wymiar również znajduje się w naszej ofercie.

W rolce lub na wymiar

W naszej firmie można znaleźć maty gumowe o grubości 1mm – 50 mm w następujących wariantach:

  • rolki o wymiarach 1200×10000 mm, 1200×5000 mm oraz 1000×1000 mm (płyty prasowane),
  • arkusze 1 m x 1 m,
  • docięcie na podany przez klienta format.

Płyta gumowa SBR na specjalne życzenie zamawiającego może zostać wyprodukowana również ze wzmocnieniem (przekładki tekstylne). Taką informację należy podać przed realizacją zlecenia.

Warto się z nami skontaktować!

Wszystkie zamówienia z racji różnicy parametrów (grubości, wielkości), a także liczby zamówionego towaru czy adresu dostawy wyceniane są indywidualnie przez naszych specjalistów, aby przedstawić klientom satysfakcjonującą ofertę na płyty SBR. Cena musi zadowolić każdą ze stron.

Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju i jest ona zarówno detaliczna jak i hurtowa. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w zakupie.

W naszej ofercie również płyty gumowe NBR, płyty gumowe EPDM oraz płyty gumowe NR-L – sprawdź!