Menu Zamknij

Guma SBR

Guma SBR jest wykonana z kauczuku butadienowo – styrenowego i służy do produkcji między innymi płyt/mat o wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy zabrudzenia. Doskonale radzą sobie także z pochłanianiem drgań oraz wygłuszaniem hałasu. Z racji tych cech można z nich wytworzyć wiele produktów o różnych przeznaczeniach do stosowania wewnątrz budynków – od podkładów gumowych po uszczelki lub stoły robocze, a także maty antypoślizgowe i wibroizolacje.

guma sbr

Guma ogólnego przeznaczenia

Płyty i maty, jakie wykonuje nasza firma z gumy ogólnego przeznaczenia, są odporne na rozwodnione kwasy organiczne i nieorganiczne, mieszaniny wody i niskoprocentowe alkohole. Te cechy sprawiają, że nadają się do ogólnego, szeroko pojętego zastosowania, mimo gorszego radzenia sobie z olejami, smarami mineralnymi czy benzyną. Twardość produktów mieści się w granicach od 40°Sh do 85°Sh, a właściwości utrzymują się niezmiennie w temperaturze -30°C do 70°C. Nie zaleca się ich jednak na bezpośrednie wystawienie na działanie promieni słonecznych.

Płyta gumowa SBR jest oferowana o grubościach: 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm aż do 80 mm.

Jakie elementy oferujemy z gumy SBR?

maty gumowe
uszczelki gumowe
pasy gumowe

Podstawową formą sprzedaży gumy SBR są rolki o szerokości 1200 mm i długości standardowej do 10000 mm, a na życzenie klienta możliwe jest wyprodukowanie rolki o długości 15 metrów. Oferujemy również docięte na wymiar maty gumowe, uszczelki kołnierzowe i gumowe uszczelki płaskie

Płyta gumowa SBR na specjalne życzenie zamawiającego może zostać wyprodukowana również ze wzmocnieniem (przekładki tekstylne) – oferujemy płyty z jedną lub dwiema przekładkami.

Płyta gumowa SBR – materiał trudnościeralny

Wszystkie zamówienia z racji różnicy parametrów (grubości, wielkości), a także liczby zamówionego towaru czy adresu dostawy wyceniane są indywidualnie przez naszych specjalistów, aby przedstawić klientom satysfakcjonującą ofertę na płyty SBR. Cena musi zadowolić każdą ze stron.

Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju i jest ona zarówno detaliczna jak i hurtowa. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w zakupie.

W naszej ofercie również guma NBR, guma EPDM oraz guma NR-L – sprawdź!

Call Now Button