Menu Zamknij

Wykładzina gumowa METRO

Wykładzina metro to artykuł znany także pod nazwą molet krążkowy z uwagi na wypukłą powierzchnię w kształcie okręgów. Produkt z powodzeniem stosuje się na podłogach lub posadzkach, w celu zapobiegania poślizgnięciom, zabezpieczenia podłoża przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami, również takimi pochodzącymi z płynów przemysłowych. Możemy go spotkać między innymi w warsztatach, windach czy pojazdach dostawczych i autobusach.

Wykładzina gumowa antypoślizgowa – najwyższa jakość i najlepsze właściwości

Wybierając właśnie ten produkt, otrzymujesz wysokiej klasy towar wyprodukowany w Polsce i spełniający rygorystyczne normy, a w szczególności ISO 9001:2009. Posiada on najlepsze z możliwych właściwości – jest wytrzymały ze względu na twardość 65°Sh i odporny na czynniki zewnętrzne oraz ścieranie, a to wszystko za sprawą specjalnej mieszanki kauczuku. Wykładziny gumowe metro można dobrać według oczekiwań z uwagi na wybór ich szerokości (1200 mm lub 1450 mm), grubości (3 mm, 4mm, 5 mm, 6 mm), a nawet wersji kolorystycznych. Standardową barwą, dostępną od ręki, są czerń i szarość, ale na specjalne zamówienie wykonujemy produkt również w innej wersji kolorystycznej. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, wykładzina może zostać docięta na życzenie klienta. Cały proces odbywa się przy użyciu specjalistycznej maszyny, która precyzyjnie wykonuje cięcie, dzięki czemu brzegi są gładkie i równe.

Wykładzina gumowa molet występuje w trzech wariantach, a każdy z nich cechuje się innymi parametrami w zależności od przeznaczenia, aby spełniać nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Oznaczenie SBR mówi nam, że produkt jest do ogólnego zastosowania. Z kolei NBR i EPDM są bardziej specjalistyczne. Pierwszy rodzaj jest niepodatny na działanie substancji oleistych, a drugi na warunki atmosferyczne w tym także mróz. Wszystkie odmiany dobrze znoszą zakres temperatur od -30°C do 70°C, co pozwala na ich szerokie zastosowanie w wielu obszarach.

Zamów już dziś!

Z racji dużej różnorodności ostatecznego wyglądu wykładziny zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytania związane z naszymi produktami i pomogą przy składaniu zamówienia. Po otrzymaniu wszystkich, niezbędnych informacji, przystępujemy do działania. Gotowy produkt wyjeżdża z naszego magazynu i zostaje dostarczony jak najszybciej na wskazany adres za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej.

W naszej ofercie również wykładzina ryflowana – sprawdź naszą ofertę!

Call Now Button