Menu Zamknij

Plandeki Kielce

Produkcja i dystrybucja wyrobów z gumy – to główny obszar zainteresowań Firmydp, cieszącej się mianem regionalnego lidera. Okrycia plandekowe są jednymi z oferowanych wyrobów, których poszukuje coraz więcej osób – głównie z uwagi na wszechstronne wykorzystanie. Służą jako pokrycia konstrukcyjne, narzuty ochronne czy kotary, dlatego też bardzo ważny jest ich indywidualny dobór zgodnie z przeznaczeniem.

Produkcja plandek Kielce

W tym celu pomocny okaże się kontakt ze specjalistami Firmydp, którzy przygotują plandekę z wybranego surowca i według ustalonych wymiarów. Dodatkowo nasze realizacje docierają do każdego zakątka Polski, a bariery lokalizacyjne nie istnieją. Zaufana firma kurierska zawiezie je pod wskazany adres, na który zamówione zostały plandeki. Kielce, Gdańsk, Wrocław – dostarczymy je, gdzie tylko chcesz! Nie musisz przy tym wychodzić z domu lub przyjeżdżać do naszej siedziby. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy, aby omówić szczegóły zlecenia. Zapytaj o plandeki na wymiar. Kielce, być może będą tym miejscem, do którego tym razem dotrą nasze produkty.

Plandeki na wymiar Kielce

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Plandeki województwo Świętorzyskie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.