Menu Zamknij

Płyty gumowe z przekładkami

Kategoria: Wyroby gumowe

Nazwa: Płyta (mata) gumowa zbrojona przekładkami

Symbol: SBR, NBR, EPDM

Kolor: czarny

Wymiary: 1200 mm x 10 000 mm, 1200 mm x 5000 mm oraz 1000 mm x 1000 mm; grubości 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm

Kontakt Firmadp

Oprócz podstawowych płyt gumowych w naszej ofercie znajdą Państwo płyty gumowe zbrojone przekładkami. Do produkcji płyt gumowych z przekładkami stosuje się najlepszej jakości mieszanki kauczuku. Wgrzewany jest materiał tekstylny i dzięki temu jest jeszcze większa wytrzymałość gumy na rozerwania, uderzenia mechaniczne. Zmniejsza się ryzyko rozdarcia gum w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Ten rodzaj płyt wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu. Płyty gumowe z przekładkami stosuje się jako podkłady pod maszyny, nakładki na blaty stołów, osłony ścian czy przekładki izolacyjne. Zyskujemy w ten sposób możliwość zastosowania tych płyt w bardziej wymagających sytuacjach, np. do pracy pod większym ciężarem – nie ulegnie ona żadnej deformacji ani pęknięciu. Dodanie przekładek nie zmienia właściwości przypisanemu konkretnemu rodzajowi gumy. W naszej ofercie możliwość wzmocnienia:

  • 1 przekładką
  • 2 przekładkami
  • 3 przekładkami

Płyta gumowa z przekładkami – rodzaje

W naszej ofercie znajdują się płyty gumowe z przekładkami z różnych mieszanek gum :

  • SBR – płyty gumowe ogólnego zastosowania. Dostępne w pełnych rolkach lub cięte na wymiar. Najkorzystniejszy zakres temperatury dla tych płyt to -30°C do +70°C. Najlepiej sprawdzają się wewnątrz budynku – nie są odporne na działanie warunków atmosferycznych.
  • NBR – to olejoodporna wersja płyt gumowych, przeznaczona do użytku wewnątrz budynku. Dostosowana do pracy w przedziale temperatury od -30°C do +100°C. Sprzedawana w pełnych rolkach lub cięta na wymiar. Stosowana wszędzie tam, gdzie może mieć częsty kontakt z olejem, ropą czy smarami.
  • EPDM – stosowane na zewnątrz budynku. Cechuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Najlepiej pracuje się w temperaturze -40°C do +100°C.
guma zbrojona

Grubości płyt gumowych z przekładkami grubości i i formaty

Płyta gumowa z przekładkami dostępna jest w grubościach:

1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm i 50 mm.

Do wyboru klient ma wzmocnienie: 1, 2 lub 3 przekładkami. Płyty gumowe z 2 lub 3 przekładkami dostępne są od grubości 3 mm. Wszystkie występują w standardowych formatach 1000 mm x 1000 mm, 1200 mm x 5000 mm oraz 1200 mm x 10 000 mm. Płyty gumowe z przekładkami docinane są pod wymiar klienta. Płyty gumowe docinamy na nowoczesnych ploterach, dzięki czemu cięcie jest bardzo dokładne.

Gdzie i jak zamówić płyty gumowe zbrojone przekładkami

Zachęcamy do zakupu naszych przedmiotów poprzez drogę mailową lub telefoniczną. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu odpowiedzi na każde pytanie i spróbują rozwiązać wszystkie problemy. Wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny oraz profesjonalne podejście do klienta. Po podaniu szczegółowych informacji zamówienia jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa atrakcyjny cennik. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz od 8 do 16 ( z wyjątkiem piątku do 14). Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską, co gwarantuje szybką i bezproblemową dostawę.

Call Now Button