Menu Zamknij

Płyty silikonowe czerwone

Kategoria: Wyroby gumowe

Nazwa: Płyta (guma) silikonowa

Kolor: Czerwona (techniczna)

Wymiary: 1200 mm x 10 000 mm; grubości od od 1 mm do 10 mm

Kontakt Firmadp

Płyty silikonowe czerwone oferowane przez naszą firmę produkowane są tylko z najlepszej jakości mieszanek kauczuku oraz przy przestrzeganiu rygorystycznych norm. Posiadają doskonałe właściwości a ich wykorzystanie obejmuje różnorodne dziedziny przemysłu lekkiego, jak i ciężkiego. Płyty silikonowe czerwone jednak nie nadają się do kontaktu z żywnością, jest to typowa płyta techniczna. Oczywiście w stałej sprzedaży mamy również płyty silikonowe do kontaktu z żywnością. Natomiast płyty silikonowe czerwone oferujemy w formatach 1200 mm x 10 000 mm lub jako formatki docięte na indywidualny wymiar klienta. Płyty silikonowe mogą służyć jako produkt finalny, jak również jako półfabrykat do produkcji uszczelek silikonowych.

Właściwości płyt silikonowych czerwonych

Silikon czerwony to materiał o wyjątkowych właściwościach:

 • odporny na działanie bardzo wysokich, jak i bardzo niskich temperatur (odporność termiczna od -60°C do +250°C)
 • bardzo odporny mechanicznie, trudno-ścieralny, odporny na rozerwanie
 • wysoce odporny chemicznie
 • niepalny
 • wysoce elastyczny i giętki
 • odporny na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, tlen, ozon
 • nie absorbuje wody
 • bardzo dobre właściwości elektroizolacyjne
 • dobra smarność
silikon czerwony

Płyty silikonowe techniczne

Płyty silikonowe techniczne czerwone idealnie nadają się do zastosowań, gdzie panują wysokie temperatury oraz gdzie materiał narażony jest na kontakt z substancjami chemicznymi. W takich warunkach z powodzeniem poradzą sobie właśnie płyty silikonowe techniczne, które na pewno nie ulegną degradacji. Jest to również materiał niepalny, który w kontakcie z ogniem nie zapali się. Dlatego też silikon przewyższa inne materiały i jest najczęściej wybierany do produkcji uszczelnień. Jest materiałem łatwym w obróbce. Elementy z silikonu można znaleźć w przemyśle technicznym, w przemyśle motoryzacyjnym, w przemyśle elektronicznym, w hutach i kopalniach, urządzeniach grzewczych czy suszarniach i chłodniach przemysłowych oraz w wielu innych miejscach i zastosowaniach.

Jak zamówić maty silikonowe czerwone cięte na wymiar

Zamówienia na maty silikonowe w naszej firmie można składać mailowo na adres sprzedaż@firmadp.pl a także telefonicznie pod numerem 780 090 280. Specjalizujemy się w sprzedaży gotowych formatów płyt silikonowych a także formatek ciętych pod wymiar klienta. W zamówieniu prosimy o podanie wymiarów oraz grubości interesującej Państwa płyty silikonowej. Wykonujemy jednorazowe realizacje a także seryjne zlecenia. Oczywiście stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Zapraszamy serdecznie do grona naszych zaufanych klientów.

Cena płyt silikonowych

W naszej firmie kierujemy się zasadą indywidualnego podejścia do klienta – każdy klient jest dla nas ważny i do każdego z Państwa podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem. Dlatego też wyceny przygotowujemy na zapytanie po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta oraz ze szczegółami zamówienia. Na cenę wpływ mają następujące czynniki:

 • wymiary płyty silikonowej
 • grubość płyty silikonowej
 • ilość zamawianych sztuk
 • adres dostawy.

Gotowe realizacje wysyłamy w możliwie najszybszym terminie na wskazany adres na terenie całej Polski dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi.

W naszej ofercie również płyty silikonowe mleczne do kontaktu z żywnością.

Call Now Button