Menu Zamknij

Plandeki na wymiar

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo plandeki na wymiar, które produkujemy zawsze na zamówienie, zgodnie z wytycznymi Klienta. W ramach konfiguracji plandek na wymiar możesz wybrać: wymiar, kolor, dodanie przeźroczystych elementów, rodzaje oczek do montażu, możliwość zamontowania drzwi na zamek błyskawiczny. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu z działem obsługi Klienta.

Hala produkcyjna plandek

Z jakich materiałów produkujemy plandeki na wymiar?

Oferowana przez nas produkcja plandek na wymiar obejmuje dostępność dwóch podstawowych materiałów najwyższej jakości sprowadzanych od niemieckich i włoskich producentów:

Plandeka na wymiar PE 200 g/m2

Pierwszym materiałem jest polipropylen powlekany polietylenem o oznaczeniu PE (PP) i gramaturze 200 g/m2. Jest to podstawowy materiał na plandekę, który jest lekki, ale również wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, zmienne i trudne warunki atmosferyczne oraz mróz i wodę. Dostępny jest w kolorach: niebieski, zielony i jasny szary. Najczęściej z tego materiału wykonuje się plandeki na płody rolne, siano, słomę, piaskownice czy baseny.

Plandeka na wymiar PCV 650 g/m2

Drugim materiałem jest PCV o gramaturze 650 g/m2 dużo grubszy i wytrzymalszy w stosunku do polipropylenu. Jest to ten sam materiał, który jest stosowany na naczepach samochodów ciężarowych w lżejszej wersji. Oprócz większej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne jego niewątpliwą zaletą jest wygląd, ponieważ przy tym materiale mamy nieograniczoną paletę kolorów, a także kształtów i zastosowań, które możemy wykonać. Z tego materiału wykonujemy plandeki na tarasy, altany, wywrotki, wiaty drewniane i ściany.

plandeka pcv

Rodzaje materiału PCV na plandekę

Żeby plandeka na wymiar służyła nam przez kilka lat to oprócz prawidłowego użytkowania jej, niezbędne jest również wybranie odpowiedniego materiału do konkretnej aplikacji. Nasze plandeki PCV na zamówienie wykonujemy z następujących materiałów:

 • Plandeki na zamówienie z PCV – to polichlorek winylu o gramaturze 650 g/m2 podwójnie gumowany i jednostronnie lakierowany. Najmocniejszy z dostępnych w naszej ofercie (takie plandeki można spotkać w naczepach tirów). W tym przypadku oferujemy szeroki wybór kolorów między innymi: szary, biały, ecru, czarny, niebieski, zielony, czerwony, brązowy i wiele innych.
 • Plandeki na zamówienie z PCV trudnopalnego – to materiał jak wyżej tylko wzbogacony o dodatek proszku samogasnącego. W przypadku kontaktu z ogniem, natychmiast po odcięciu plandeki od źródła ognia samoistnie zagaśnie. Dostępny w trzech kolorach: biały, szary oraz zielony khaki. Doskonały do zastosowań w miejscach narażonych na kontakt z ogniem.
 • Plandeki PCV z oknem foliowym – do tego typu zastosowań używamy najgrubszej dostępnej na rynku folii o grubości 1 mm w połączeniu z tkaniną PCV o gramaturze 650 g/m2 w szerokim wachlarzu kolorów do wyboru.
 • Plandeki PCV z nadrukowanym logo – na plandece PCV zarówno w wersji standardowej, jak i trudnopalnej jesteśmy w stanie wykonać nadruk w wysokiej jakości. Taka plandeka może posłużyć na przykład jako doskonała reklama firmy.

Wszystkie materiały są w 100% wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, pleśń, ozon oraz promieniowanie UV.

materiał PCV na plandekę

Jak zamówić plandekę na wymiar?

 1. Zbierz wszystkie wymiary jaki ma mieć plandeka,
 2. Prześlij zapytanie ofertowe na adres mailowy sprzedaz@firmadp.pl lub pod numerem telefonu 786 667 171 podając jak największą ilość szczegółów: wymiar, rodzaj materiału, kolor oraz zastosowanie,
 3. Po około 30 minutach otrzymasz wycenę na interesujący Cię produkt,
 4. Jeśli zaakceptujesz cenę i czas realizacji wyślij nam dane do wysyłki i ewentualnej faktury VAT na firmę,
 5. Czas realizacji to zazwyczaj od 5 do 8 dni roboczych. W tym czasie produkujemy Twoją plandekę, a po tym procesie wyślemy ją kurierem pod wskazany adres.
plandeki na wymiar

Plandeki na wymiar cena za metr

Cena plandeki na wymiar za metr kwadratowy zaczyna się już od 17 zł i może dochodzić nawet do 90 zł za metr kwadratowy. Wszystko zależy od tego z jakiego materiału wykonujemy plandekę oraz jakie dodatkowe elementy są wybierane przez Klienta, np.: plandeka z oknem, plandeka z materiału trudnopalnego z atestem, plandeka na zamek błyskawiczny itp. Aby otrzymać wycenę w naszej firmie na Twoją plandekę na wymiar, prosimy o złożenie mailowego zapytania na adres: sprzedaz@firmadp.pl, zawierającego wszystkie potrzebne informacje, czyli:

 • rodzaj materiału
 • wymiary
 • kolor
 • ewentualny dodatkowy osprzęt
 • ilość zamawianych sztuk.

W przypadku skomplikowanych realizacji prosimy o przesłanie nam również projektu (może być projekt wykonany odręcznie).

Call Now Button