Menu Zamknij

Plandeki na wymiar

Nazwa: Plandeka na wymiar

Symbol: PCV lub PE (PP)

Gramatura: 650 g/m2 lub 200 g/m2

Kolor: PCV – szeroka gama kolorystyczna, PE (PP) – niebieski, zielony, jasny szary

Wymiary: zgodnie z życzeniem klienta

Kontakt Firmadp

Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się dostarczaniem do klientów gotowych do montażu plandek na wymiar. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta. Montaż plandeki na wymiar również odbywa się u klienta – klient otrzymuje paczkę z plandeką do własnego montażu. Wykonujemy takie realizacje jak: osłony do altan, plandeki na taras, płachty okryciowe, pokrowce plandekowe i wiele innych. Szeroki wybór materiałów oraz szybka realizacja zamówienia – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym pod numerem telefonu: 786 667 171

Plandeka na zamówienie – jaki materiał wybrać?

Żeby plandeka na wymiar służyła nam przez kilka lat to oprócz prawidłowego użytkowania jej, niezbędne jest również wybranie odpowiedniego materiału do konkretnej aplikacji. Nasze plandeki na zamówienie wykonujemy z następujących materiałów:

  • Plandeki na zamówienie z PCV – to polichlorek winylu o gramaturze 650 g/m2 podwójnie gumowany i jednostronnie lakierowany. Najmocniejszy z dostępnych w naszej ofercie (takie plandeki można spotkać w naczepach tirów). W tym przypadku oferujemy szeroki wybór kolorów między innymi: szary, biały, ecru, czarny, niebieski, zielony, czerwony, brązowy i wiele innych.
  • Plandeki na zamówienie z PCV trudnopalnego – to materiał jak wyżej tylko wzbogacony o dodatek proszku samogasnącego. W przypadku kontaktu z ogniem, natychmiast po odcięciu plandeki od źródła ognia samoistnie zagaśnie. Dostępny w trzech kolorach: biały, szary oraz zielony khaki. Doskonały do zastosowań w miejscach narażonych na kontakt z ogniem.
  • Plandeki PCV z oknem foliowym – do tego typu zastosowań używamy najgrubszej dostępnej na rynku folii o grubości 1 mm w połączeniu z tkaniną PCV o gramaturze 650 g/m2 w szerokim wachlarzu kolorów do wyboru.
  • Plandeki PCV z nadrukowanym logo – na plandece PCV zarówno w wersji standardowej, jak i trudnopalnej jesteśmy w stanie wykonać nadruk w wysokiej jakości. Taka plandeka może posłużyć na przykład jako doskonała reklama firmy.
  • Plandeki na zamówienie z PP (PE) – to polietylen powlekany polipropylenem – nasz najcieńszy materiał plandekowy ale jednocześnie bardzo mocny. Idealny do zastosowań tymczasowych, gdyż koszt takiej plandeki nie jest taki duży jak w przypadku plandeki z PCV. Istotnym plusem jest również niska waga, dlatego z rozłożeniem takiej plandeki w sytuacji nagłej doskonale poradzi sobie jedna osoba. Do wyboru trzy kolory: zielony, jasny szary i niebieski.

Wszystkie materiały są w 100% wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, pleśń, ozon oraz promieniowanie UV.

plandeki na wymiar

Plandeki na wymiar cena za metr

Wszystkie plandeki na wymiar realizujemy zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, dlatego cena za metr plandeki zawsze ustalana jest po poznaniu wszystkich szczegółów zamówienia. Aby otrzymać wycenę w naszej firmie na Twoją plandekę na wymiar, prosimy o złożenie mailowego zapytania na adres: sprzedaz@firmadp.pl, zawierającego wszystkie potrzebne informacje, czyli:

  • rodzaj materiału
  • wymiary
  • kolor
  • ewentualny dodatkowy osprzęt
  • ilość zamawianych sztuk.

W przypadku skomplikowanych realizacji prosimy o przesłanie nam również projektu (może być projekt wykonany odręcznie).

Call Now Button