Plandeki na wymiar Szczecin

Okrycia plandekowe to jedna z dziedzin, w której specjalizuje się Firma DP. Są one niezastąpione i doskonałe do ochrony wielu przedmiotów czy oddzielenia przestrzeni. Produkujemy plandeki na wymiar. Szczecin, tak jak wiele innych miast jest miejscem, do którego docierają nasze produkty. Bez obaw o transport możesz skorzystać z naszej oferty, a my zajmiemy się dostawą pod wskazany adres. Na bazie komunikacji mailowej i telefonicznej zrealizowaliśmy już wiele projektów, więc odległość nie jest dla nas barierą nie do pokonania.

Chcemy udowodnić, że mimo dzielących nas niekiedy setek kilometrów jesteśmy w stanie dowieźć zamówioną plandekę w takim samym stanie, w jakim wyjechała z naszej siedziby. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej wiemy, że jest to jak najbardziej możliwe.

plandeki szczecin

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat plandeki? Szczecin jest miejscem, do którego mamy ją wysłać? Sprawdź, co musisz nam przekazać

Nasza praca składa się z wielu etapów. Od A do Z zajmujemy się projektem i jego realizacją.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Jesteśmy bydgoską firmą, znaną w regionie i najbliższej okolicy, do których dotarły już nasze plandeki. Zachodniopomorskie województwo również stoi przed nami otworem. Pochodzisz właśnie stamtąd? Skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie ofertowe