Menu Zamknij

Tuleje poliamidowe PA6

Rura poliamidowa (zwana także tuleją poliamidową) to jedna z trzech form sprzedaży półfabrykatu, jakim jest poliamid. Materiał ten zakupić można w dwóch kolorach – białym i czarnym. Jego dużą zaletą jest różnorodność rozmiarów, dzięki którym można go doskonale dostosować do swoich potrzeb. Inną cechą tego tworzywa sztucznego jest bardzo łatwe poddawanie się obróbce. Handlowe nazwy rur poliamidowych to Boramid, Tarnamid, Nylon, Tecamid, Ertalon i Tecast.

Cena rur poliamidowych

Rura poliamidowa zastosowanie znalazła w wielu gałęziach przemysłu i szybko stała się bardzo popularnym wyborem zakupowym. Duży wpływ na to ma niska cena. Ta jednak może być różna ze względu na materiał, z którego powstała rura. Poliamid PA6 to wariant podstawowy i najtańszy. Innym wyborem może być poliamid odlewany PA6-G w kolorze białym, który cechuje się nieco lepszymi właściwościami ślizgowymi, od wariantu wytłaczanego. Najdroższy w zakupie może okazać się typ ze specjalnymi domieszkami, które poza kolorem mogą zmienić także właściwości poliamidu. Przykładowo dodatek dwusiarczku molibdenu poza zabarwieniem rury na czarno sprawi, że ta będzie cieszyła się dłuższą żywotnością. W swojej ofercie mamy również inne typy domieszek, które mogą wzbogacić tworzywo na różne sposoby. By poznać wszystkie możliwości rur poliamidowych, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Rozpiskę standardowych rozmiarów można znaleźć poniżej:

Na cenę ma wpływ także wielkość. W każdej chwili dostępne dla klientów są rury poliamidowe o średnicach zewnętrznych w zakresie 30-500mm, średnicach wewnętrznych 15-300mm oraz o maksymalnej długości 1000mm. Nie jest to jednak całkowity zakres sprzedaży. Nasza firma realizuje również zamówienia niestandardowe, jednak te najlepiej omówić bezpośrednio z naszymi ekspertami.

Alternatywą mogą być także inne półfabrykaty – wałki oraz płyty poliamidowe.

Sprzedaż rur poliamidowych

Tuleje poliamidowe sprzedawane są przez nasz sklep w całej Polsce, zarówno w przypadku zleceń detalicznych, jak i hurtowych. Szybka i bezpieczna dostawa do klienta jest z kolei możliwa dzięki sprawdzonym firmom kurierskim.

Jeśli zastanawiasz się, czy lepszym wyborem dla Twojej branży będzie rura PA6, PA6-G, czy wariant z dodatkami, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy doradzą Ci w odpowiedni sposób. Dzięki temu osiągniesz pełne zadowolenie z zakupu. Uzyskać dodatkowe informacje lub złożyć zamówienie możesz na dwa sposoby – drogą mailową lub poprzez rozmowę telefoniczną.

Call Now Button