Menu Zamknij

Plandeki Gdańsk

Firmadp specjalizuje się między innymi w dystrybuowaniu wysokiej jakości plandek. To wyrób powszechnie stosowany nie tylko w przemyśle, ale także przez klientów detalicznych. Nasza firma zajmuje się całością działań od projektu, przez wykonanie odpowiedniego produktu, kończąc na jego wysyłce.

produkcja plandek

Właśnie ten ostatni element jest kluczowy w nieustannym rozwoju marki. Dążymy to tego, aby móc zadowolić naszych klientów, nie tylko z okolic kujawsko-pomorskiego, ale też innych zakątków kraju. W tym celu nasze zlecenia przyjmuje zaufana firma kurierska, której powierzamy zapakowane plandeki. Pomorskie województwo to również obszar jej działań. Docieramy do większych miast, mniejszych miasteczek czy wsi. Wystarczy, że podczas składania zamówienia (telefonicznie, mailowo) podasz nam adres, a my zajmiemy się wysyłką. Sprawdzeni kurierzy odbiorą od nas towar i dostarczą go najszybciej, jak będzie to możliwe. 

Nie wiesz skąd wziąć plandeki na zamówienie? Gdańsk to miejsce, do którego chcesz, aby zostały wysłane? Poznaj, jak działa Firmadp!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Pomorskie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.

Wyślij zapytanie ofertowe

hala produkująca plandeki