Menu Zamknij

Plandeki z oknem

Nazwa: Plandeka z oknem

Symbol: PCV

Gramatura: 650 g/m2

Kolor: szeroka gama kolorystyczna

Wymiary: zgodnie z życzeniem klienta

Kontakt Firmadp

Bardzo dużą popularnością cieszą się zabezpieczenia plandekowe z folią przezroczystą. Najczęściej znajdują zastosowanie jako okrycia altan czy tarasów, ale również jako przesłony przemysłowe czy kotary, np. na myjnie. Plandeki z oknem są w 100% wodoszczelne i odporne na warunki atmosferyczne dlatego idealnie nadają się do wykorzystania na zewnątrz. Co więcej, pas okienny umożliwia widoczność, pozwala na dopływ światła i nadaje gotowej plandece ładny wygląd. Okna z plandeki wykonujemy wyłącznie na wymiar dostosowując format plandeki i szerokość obramówki oraz rodzaj okuć do wymagań Klienta.

Z jakiego materiału wykonane są plandeki z oknem?

Plandeki z oknem to połączenie folii przezroczystej o grubości ok 1mm z obwódką w kolorze z tkaniny PCV 650g/m2. Wykończenie w formie ramki PCV jest formą wzmocnienia i zapewnienia trwałe zakucie oczek montażowych oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń. Dodatkowo pas okienny nie może być szerszy niż 1,3m i w przypadku większych plandek pozostały wymiar uzupełniany jest tkaniną PCV. W ofercie zapewniamy bogaty wybór kolorów, do najpopularniejszych należą : biały, écru, jasny szary i ciemny brąz. Zależnie czy plandeka przeznaczona jest na montaż stały czy mobilny proponujemy różnego rodzaju uchwyty: obrotowe do altan i kotarowe do przesłon ruchomych.

Przesłony foliowe są idealna formą zabezpieczenia lub odgrodzenia zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Ich głównym atutem jest pełna wodoszczelność i wytrzymałość na wiatr, mróz czy promieniowanie UV.

plandeki z folią przezroczystą

Jak zamówić plandeki z oknem ?

Przede wszystkim należy dobrze zwymiarować pomieszczenie czy obiekt, który ma być zabezpieczony oraz określić usytuowanie okna podając szerokość ramki. Dodatkowo należy wybrać kolor plandeki i rodzaj osprzętu. Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie. Czas realizacji zależy od obciążenia produkcji, ale nie przekracza tygodnia.

Cena plandeki z oknem

Koszt wykonania szacowany jest na podstawie metrażu. Średnio można przyjąć 70zł/m2 plandeki z folia przezroczystą plus opcjonalny osprzęt: uchwyty czy paski do podwieszenia. Aby uzyskać precyzyjną wycenę należy złożyć zapytanie z podaniem wymiarów lub skontaktować się z biurem obsługi klienta: 786 667 171.

Call Now Button