Menu Zamknij

Uszczelki gumowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo uszczelki gumowe na wymiar o różnych kształtach, rozmiarach, grubościach (1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm)  oraz kolorach. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z tworzywami konstrukcyjnymi i wyrobami gumowymi pozwala na dostarczanie Klientom uszczelek o najwyżej jakości oraz trwałości. Uszczelki gumowe wykonujemy z różnych rodzajów gum, tak aby produkt gotowy w pełni spełniał wymagania aplikacji, w której docelowo będą zastosowane. Uszczelka może być o kształcie pierścienia, kołnierza, płaska, z otworami, a także niestandardowa, którą produkujemy po wcześniejszym przygotowaniu rysunku technicznego. 

baner

Uszczelki gumowe na wymiar

Oferujemy uszczelki, które sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu m.in. motoryzacyjnym, konstrukcji maszyn, elektrotechnicznym oraz budownictwie. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Udzielimy wszelkich informacji dotyczących szczegółów produkcji oraz cen pod konkretne projekty. Gwarantujemy, że nasza oferta w pełni odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zamówienia realizujemy od 6 do 10 dni roboczych. 

Jak wykonujemy uszczelki?

Produkujemy uszczelki wyłącznie w oparciu o wytyczne oraz rysunki techniczne podane przez Klienta. Posiadamy szeroki asortyment gum (SBR, NBR oraz EPDM). Wszystkie mieszanki są najwyższej jakości zgodne z normami oraz wymaganiami branżowymi. Elastyczne elementy wykonane z gumy mogą przyjmować różne kształty takie jak: płaskie, kołnierzowe, profilowe oraz w różnych nietypowych formach. Proces produkcji opiera się wyłącznie o najnowszej technologii plotery, które dają gwarancję wysokiej precyzji cięcia materiału. 

uszczelki gumowe

Dorabianie uszczelek na wymiar

Oprócz produkowania uszczelek według rysunku klienta, jesteśmy w stanie również dorobić uszczelki na wzór obecnych. Wystarczy, że wyślesz nam uszczelkę, a my wykonamy dla Ciebie całą partię.

Jaki materiał na uszczelki?

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje gum:

  1. Uszczelki uniwersalne SBR – najbardziej powszechny rodzaj gumy w polskim przemyśle. Jej główną zaletą jest dobra wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz tarcie. Nie zaleca się jej stosować w warunkach ekstremalnych temperatur. Wytrzymałość gumy SBR to od – 10°C do +70°C.
  2. Uszczelki olejoodporne NBR – est zdecydowanie bardziej elastyczna niż wyżej wymieniona guma SBR. Dodatkowo jest odporna na oleje, płyny oraz alkohol. Bardzo często wykorzystywana w przemyśle motoryzacyjnych oraz hydraulice.
  3. Uszczelki EPDM – to surowiec odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych np. deszcze, mrozy, promieniowanie UV. Świetnie sprawdza się w niskich temperaturach od -20°C oraz wysokich temperaturach do +90°C. Znajdują zastosowanie w przemyśle budowlanym np. przy uszczelnianiu dachów, okien oraz drzwi. 

Jeśli zastanawiasz się nad tym, który z surowców najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Przedstawimy ofertę uszczelek oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. 

Ile kosztują uszczelki gumowe na wymiar?

Koszt wyprodukowania uszczelek jest zależny od kilku czynników. Pierwszy z nich to wybór materiału. Jeżeli Klient wybierze standardowy materiał, to koszt jest niższy. To samo tyczy się grubości – im niższa tym niższa cena.

Call Now Button