Menu Zamknij

Rury z polipropylenu

Wysokiej jakości rury PP, czyli wykonane z polipropylenu, znajdują zastosowanie w wielu branżach. Najważniejsze właściwości tego tworzywa to odporność na większość powszechnie stosowanych związków chemicznych, doskonała trwałość eksploatacyjna (powyżej 50 lat), a także mała chropowatość, która zapewnia brak generowania nadmiernego hałasu.

Wykonane z PP rury można ze sobą łączyć za pomocą zgrzewania, czyli procesu zapewniającego trwałe powiązanie bez potrzeby stosowania dodatkowych środków. Do atutów tego materiału należy także zaliczyć elastyczność, nieprzeciekanie przez cały okres eksploatacji oraz możliwość gięcia. 

Niska gęstość polipropylenu sprawia, że produkowane z niego rury są lekkie, a co za tym idzie, tanie w transporcie oraz składowaniu. Niezwykła funkcjonalność tego rozwiązania sprawia, że rury pp znajdują wiele zastosowań. Wykonuje się z nich między innymi:

  • rury kanalizacyjne,
  • instalacje do ogrzewania podłogowego,
  • rynny,
  • odwodnienia. 

Rury pp  – cena

Cena rury z polipropylenu zależy nie tylko od jej wymiarów, ale także konkretnego typu zastosowanego materiału. W celu wyceny zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na skrzynkę mailową. Realizujemy zlecenie hurtowe oraz detaliczne i dostarczamy je za pośrednictwem kuriera do każdego miejsca w Polsce. 

W razie potrzeby pracownicy naszej firmy udzielą wszelkich informacji dodatkowych lub doradzą w doborze produktu do specyfiki danej branży. Na podstawie cennika rur PP mogą także pomóc w oszacowaniu kosztów realizacji zamówienia niestandardowego. 

Call Now Button