Menu Zamknij

O nas

Firmadp to zespół specjalistów doskonale znający się na swojej pracy, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie. Oferujemy swoim klientom sprzedaż półfabrykatów z tworzyw konstrukcyjnych, wyrobów gumowych a także plandek wykonywanych na konkretny wymiar. Współpracujemy przy tym z najlepszymi polskimi producentami. Dokładamy również wszelkich starań do jakości obsługi klienta. Zależy nam na kompleksowej i satysfakcjonującej obsłudze zapytań i zamówień jakie otrzymujemy od Państwa. Codzienny kontakt z klientami pozwala nam na zdobywanie nowych doświadczeń oraz ciągłą pracę nad jakością oferowanych przez nas usług.

Dlaczego warto kupować tworzywa w naszej firmie ?

Na rynku tworzyw sztucznych działamy już od wielu lat. W tym czasie dużo nauczyliśmy się na ich temat, lecz nieustannie poszerzamy swoją wiedzę w tym temacie. Dzięki temu na bieżąco wiemy co dzieje się w branży. Jednak największym naszym atutem jest jakość materiałów jakie sprzedajemy. W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo tworzyw z rynków azjatyckich. Oferujemy tylko polskie produkty: wiele rodzajów tworzyw, w różnych wymiarach – płyty, wałki, pręty, rury, tuleje. Ponadto, na życzenie klienta możemy docinać mniejsze formaty.

Dlaczego warto kupić nasze gumy?

Sprzedawane przez nas gumy to produkt krajowego pochodzenia, dlatego zapewnia najwyższą jakość i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór grubości płyt spośród mieszanek gumowych: SBR, NBR, EPDM, CR-TP, NR-L. W sprzedaż posiadamy również gumy silikonowe do żywności z atestem. Przede wszystkim naszym atutem jest brak konieczności zakupu całych nawoi. Zapewniamy możliwość docięcia mniejszych formatek na wymiar.

Dlaczego warto zakupić plandeki w naszej firmie ?

Powodów jest wiele, jednak najważniejszymi z nich są ogromne doświadczenie oraz wykorzystanie najwyższej jakości szwajcarskich zgrzewarek. Doświadczenie owocuje tym, że nasze plandeki są wykonane solidnie i zawsze zgodnie z dyspozycją klienta. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie, pozostawione przez klienta. Zastosowanie wysokiej klasy sprzętu sprawia, że zgrzewy w plandekach są mało widoczne, ale przy tym bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Do produkcji plandek wykorzystujemy materiały od zaufanych dostawców, na których pracujemy przynajmniej od kilku lat. Daje to gwarancję wysokiej jakości gotowej plandeki, która z pewnością spełni Państwa wszelkie wymagania. Możemy się również pochwalić bardzo krótkim terminem realizacji, który w sezonie letnim wynosi ok. 5-7 dni roboczych. Dotyczy to również plandek na altanki i ogródki piwne. Zapewniamy Państwu również konkurencyjne ceny.

Firmadp

CEIDG

Call Now Button