Menu Zamknij

Plandeki Wrocław

Firmadp to regionalny lider wyspecjalizowany w produkcji i dystrybuowaniu wyrobów gumowych, tworzyw sztucznych oraz coraz bardziej powszechnych okryć plandekowych. Zwłaszcza te ostatnie elementy mają coraz szersze zastosowanie, gdyż służą one jako pokrowce, ale też izolatory w różnych branżach. Z tego względu nasi specjaliści są otwarci na indywidualne zamówienia, a nawet dostarczenie na adres wykonanej plandeki na wymiar. Wrocław jako stolica województwa dolnośląskiego jest jedną z wielu metropolii na mapie Polskie, do której dystrybuujemy wytwory wykonane przez Firmadp.

baner kontaktowy plandeki wroclaw
produkcja plandek białystok

Nasze uznanie i renoma idą w świat, czego dowodem są coraz to nowsze realizacje nie tylko z regionu i okolic. Zaufały nam setki klientów, którzy postawili na kontakt telefoniczny lub mailowy, a także wysyłkę kurierską, odchodząc tym samym od wyszukiwania stacjonarnych rozwiązań. Cieszą nas każde miłe słowa kierowane w naszą stronę, że wszystkie oczekiwania zostały spełnione, a wybór Firmadp okazał się strzałem w dziesiątkę.

Zobacz, w jaki sposób dokonać zamówienia plandeki. Wrocław, mimo iż leży setki kilometrów od Bydgoszczy, nie stanowi żadnej bariery wysyłkowej. Poznaj, jak działa Firmadp!

Stosujemy pięć podstawowych zasad, którymi zawsze się kierujemy:

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Jeżeli masz więcej pytań lub chcesz omówić z nami szczegóły, nie czekaj. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na najbardziej nurtujące kwestie.

Wyślij zapytanie ofertowe

hala produkcyjna plandek