Menu Zamknij

Plandeki Słubice

Okrycia plandekowe cechuje przede wszystkim uniwersalność. Znajdują zastosowanie głównie w szeroko pojętych branżach – przemysłowej i budowlanej. Spełniają niebagatelną funkcję również w transporcie, gdyż pokryte są nimi przyczepy samochodowe, ale też kontenery. Prężnie działająca na rynku lokalnym Firmadp specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wyrobów gumowych, posiada w swojej ofercie wysokiej jakości plandeki na wymiar. Słubice są jednym z wielu miast na mapie Polski, do którego mogą one dotrzeć.

Plandeki na wymiar Słubice
Produkcja plandek w Słubicach

Transportem do miejsca docelowego zajmuje się rzetelna i zaufana firma kurierska, która współpracuje z Firmądp. Klienci nie muszą więc przemierzać setek kilometrów, aby stawić się po odbiór. Wystarczy podczas składania zamówienia podać adres dostawy i oczekiwać gotowej plandeki. Słubice i Bydgoszcz, czyli siedzibę Firmydp dzieli naprawdę spora odległość, dlatego opcja dowozu jest wygodną dla Klienta formą. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Plandeki na wymiar Słubice

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Plandeki Lubuskie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.

Hala produkcyjna plandek Słubice