Wykładzina gumowa to produkt służący jako zabezpieczenie podłóg przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i uszkodzeniami. Może być wykorzystywana wewnątrz budynków między innymi w warsztatach, magazynach, garażach, czyli wszędzie tam, gdzie posadzka narażona jest na szkodliwe czynniki zewnętrzne.
Wykładzina gumowa podłogowa – co warto wiedzieć na jej temat?
Tego typu wyrób wykonany został z najwyższej jakości gumy o twardości 70°ShA, aby zagwarantować jak najlepsze parametry przyszłym użytkownikom. Dostępny jest w maksymalnym nawoju o szerokości: 1,2-1,45 m i długości 10mb, natomiast zakres grubości wynosi #3 -10mm. W naszej ofercie znaleźć można wykładziny gumowe podłogowe w dwóch wersjach: metro (molet krążkowy) oraz ryflowanej (ryfel wąski oraz ryfel szeroki), a każdą z nich możemy wyprodukować z dwóch mieszanek – SBR oraz NBR. Produkty oznaczone jako SBR nadają się do ogólnego szeroko pojętego zastosowania. Drugi z wymienionych rodzajów jest odporny na działanie substancji oleistych stąd tego typu wykładzina gumowa przemysłowa może być stosowana w miejscach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z olejami, smarami i wytworami ropopochodnymi.
Dostosuj do własnych potrzeb!
Istnieje także możliwość wyboru kolorów wykładzin oprócz standardowej czerni i szarości o grubości #3mm. Na specjalne zamówienia wykonujemy również zlecenia w barwie brązowej, niebieskiej, zielonej oraz czerwonej. Oferujemy różne wymiary oraz możliwość docięcia według uznania na przykład na mniejsze dywaniki czy maty antypoślizgowe, aby gumowa wykładzina była jak najlepiej dopasowana do dedykowanego pomieszczenia, stwarzając większe pole manewru w kwestii wyboru odpowiedniego produktu, zgodnego z oczekiwaniami.
Sprzedaż wykładzin gumowych
Koszt zakupu wykładzin zależny jest od kilku czynników – grubości płyty, wzoru oraz koloru, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, co ma na celu spełnienie oczekiwań naszych klientów. Wysyłka zostanie dostarczona przez sprawdzoną firmę kurierską pod wskazany adres. Wybierając opcję “na wymiar”, należy liczyć się z większymi kosztami oraz nieco wydłużonym czasem realizacji, niż w przypadku zakupu całego nawoju. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami.