Menu Zamknij

Płyty gumowe NR-L

Kategoria: Wyroby gumowe

Nazwa: Płyta (mata) gumowa do kontaktu z żywnością

Symbol: NR-L

Kolor: beżowy

Wymiary: 1200 mm x 10 000 mm, 1200 mm x 5000 mm oraz 1000 mm x 1000 mm; grubości 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm

Kontakt Firmadp

Specjalnie dla branży spożywczej i farmaceutycznej zapewniamy w ofercie płyty gumowe NR-L . Ten rodzaj gumy jest dopuszczony do kontaktu z żywnością, a brak sadzy w składzie powoduje że materiał nie pozostawia śladów i zabrudzeń. Gumy spożywcze maja charakterystyczny beżowy kolor, który je wyróżnia od standardowej czarnej gumy. Ponadto zachowują wszystkie cechy tradycyjnej gumy jak elastyczność, trudnościeralność i wodoszczelność. Dzięki temu płyty gumowe NR-L z powodzeniem są wykorzystywane do zabezpieczenia przed zabrudzeniem, mechanicznym uszkodzeniem powierzchni blatu czy posadzki, a także idealnie nadają się jako materiał na uszczelki.

Płyty gumowe spożywcze – specyfikacja:

  • grubość płyty : #1 – 50 mm;
  • szerokość nawoju: 1,2 m;
  • długość nawoju: 5-10 mb;
  • temperatura stosowania: od – 30 st. C do + 70 st. C;
  • kolor: beżowy;
  • twardość Sh: 65 (+/-5) ShA ;
  • wzmocnienie: możliwość zbrojenia płótnem;
  • dopuszczenie do kontaktu z żywnością: TAK.

Oferujemy płyty gumowe do żywności w szeroki wyborze grubości i formatów. Guma spożywcza w rolkach o szerokości 1200mm produkowana jest do grubości #20mm, a powyżej wyłącznie arkusze prasowane w formacie 1000mm x 1000mm.

guma spożywcza

Guma spożywcza zastosowanie

Zastosowanie jest bardzo podobne jak w przypadku standardowej gumy SBR. Tak samo świetnie sprawdza się jako materiał zarówno na uszczelniania jak i zabezpieczenia w postaci maty gumowej. Jednak kluczowym atutem płyty NR-L jest możliwość zastosowania w kontakcie z żywnością w przemyśle spożywczym, a także farmaceutycznym, medycznym oraz kosmetycznym. Dodatkowo należy podkreślić, że z uwagi na zachowanie naturalnego koloru kauczuku guma NR-L nie zostawia śladów i nie brudzi.

Płyty gumowe NR-L sprzedaż

Płyty gumowe do żywności na wymiar docinamy na indywidualne zamówienie, określając przy tym minimum zakupowe jakim jest wielokrotność nawoju lub cały arkusz. Zamówienia realizujemy bardzo szybko – od ręki zapewniamy pełne rolki, na gumy cięte trzeba trochę dłużej poczekać. Cena gumy spożywczej wyliczana jest na m2 i zależy od grubości płyty. Gumy dostarczamy kurierem na wskazany przez Klienta adres. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym, tel.: 786 667 171

W naszej ofercie również płyty gumowe SBR, płyty gumowe NBR oraz płyty gumowe EPDM -sprawdź!

Call Now Button