Menu Zamknij

Maty silikonowe na wymiar

Oferujemy wysokiej jakości maty silikonowe cięte na wymiar podany przez Klienta. W stałej ofercie posiadamy silikon bezbarwny do kontaktu z żywnością oraz silikon czerwony do celów technicznych i przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu uzyskania oferty.

mata silikonowa na wymiar baner

Mata silikonowa na wymiar – sprzedaż online

Oferowany przez nas silikon występuje standardowo w rolce o wymiarach
1200 mm x 10 000 mm oraz w arkuszach w formacie 500 x 500 mm. W stałej sprzedaży posiadamy następujące grubości płyt silikonowych: 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm.

Oczywiście maty silikonowe docinamy na wymiar klienta, zachowując przy tym najwyższą jakość cięcia i wykończenia materiału. Zapraszamy do zakupu mat silikonowych na wymiar.

Czym charakteryzuje się mata silikonowa na wymiar?

Maty silikonowe to produkt bardzo popularny i chętnie wykorzystywany przez naszych klientów a zawdzięcza to swoim doskonałym właściwościom. Przede wszystkim posiada bardzo wysoką odporność termiczną. Może pracować w szerokim zakresie temperatur od -60°C do +250°C. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie panują bardzo ciężkie warunki pracy. Jest materiałem wysoce odpornym na agresywne środki chemiczne, również na warunki atmosferyczne, promieniowanie ultrafioletowe, tlen i ozon. Oprócz tego posiada zdolności elektroizolacyjne. Jest niepalny, elastyczny i bardzo giętki. Niezwykle odporny na ścieranie oraz odporny mechanicznie.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje mat silikonowych o różnym przeznaczeniu:

  • Maty silikonowe bezbarwne – wykorzystywane w branży spożywczej. Posiadają niezbędne atesty, które dopuszczają ten produkt do kontaktu z żywnością. W przypadku mat silikonowych bezbarwnych, wraz z grubością zmienia się kolor na mleczny.
  • Maty silikonowe czerwone – zwane inaczej technicznymi. Są szeroko wykorzystywane w przemyśle. Nie nadają się do kontaktu z żywnością.

Zapraszamy do zakupu naszych mat silikonowych. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Działamy szybko i profesjonalnie.

Mata silikonowa na wymiar – sprzedaż i cena

Od wielu lat jesteśmy wiodącym dostawcą mat silikonowych oraz innych produktów do klientów. Prowadzimy sklep internetowy, dlatego sprzedaż naszego asortymentu odbywa się internetowo lub telefonicznie. Również tą drogą można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące wybranego produktu jak również jego ceny. Niestety nie jest możliwe podanie ceny z góry dla danego produktu. Jest ona zawsze ustalana indywidualnie, gdyż wpływ na nią mają takie zmienne jak:

  • Rodzaj maty silikonowej
  • Wymiary maty silikonowej
  • Ilość zamawianych sztuk
  • Adres dostawy.

Nasi stali klienci z pewnością mogą liczyć na upusty cenowe. Również przy zakupie większych ilości mat, udzielamy rabatów.

Gdzie i jak zamówić maty z silikonu

Aby zamówić najwyższej jakości maty z silikonu wystarczy zadzwonić do nas lub złożyć zamówienie mailowo. Prosimy o podanie najważniejszych informacji, tzn. jaki produkt Państwa interesuje, jego wymiary, ilość sztuk a także dane kontaktowe. Otrzymacie Państwo informację zwrotną o dostępności tego produktu oraz wycenę zamówienia plus koszty dostawy. Dopiero po akceptacji przechodzimy do realizacji zamówienia. Termin realizacji w przypadku wymiarów standardowych jest bardzo krótki, bardzo często towar jest u klienta już następnego dnia. Na produkty na wymiar klienta czas oczekiwania jest niewiele dłuższy. Gotowe detale po ostatecznej kontroli jakości, bezpiecznie spakowane, wysyłamy do klienta tylko sprawdzonymi firmami przewozowymi na terenie całej Polski.

Call Now Button