Menu Zamknij

Wykładzina gumowa ryflowana

Wykładzina gumowa ryflowana to produkt cieszący się sporą popularnością. Poznać ją można po wierzchniej warstwie, której struktura przypomina rowki. Pełnią one znaczącą funkcję nie tylko antypoślizgową, ale także doskonale radzą sobie z odprowadzaniem wody, aby nie zbierała się ona na jej powierzchni. Idealnie sprawdzi się także jako materiał izolacyjny lub też uszczelniający. Produkt znajduje zastosowanie w pojazdach służących do transportu osób lub na lodowiskach.

Wykładzina ryflowana – poznaj jej zalety

Każda wykładzina gumowa ryflowana znajdująca się w naszej ofercie powstaje z najwyższych jakości mieszanek kauczuku, jest trwała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Jej twardość wynosi od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze 65°Sh). W zależności od ich dalszego zastosowania wykładziny produkujemy z różnych rodzajów gum, aby spełniać najbardziej wymagające oczekiwania:

  • SBR – przeznaczonych do ogólnego wykorzystywania wewnątrz pomieszczenia (temperatura pracy od -30°C do 70°C);
  • NBR – charakteryzujących się właściwościami olejoodpornymi, do zastosowań wewnątrz budynków (temperatura pracy od -30°C do 70°C);
  • EPDM – odpornych na warunki atmosferyczne; polecana do użytku na zewnątrz ( temperatura pracy od -40°C do 100°C).

Wykładzina ryflowana może zostać dopasowana do potrzeb naszych klientów. Oprócz czerni oferujemy także jej inne kolory, po uprzednim kontakcie z naszym konsultantem. Występuje również w różnych grubościach: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm oraz 10 mm. Istnieje także możliwości wyboru struktury wykładziny na taką z wąskim ryflem lub szerokim, aby jak najlepiej wpasowała się ona do miejsca docelowego.

Mata gumowa ryflowana w rolkach

Nasza firma realizuje również zamówienia na maty gumowe ryflowane w rolkach. Dostępne są one w dwóch standardowych wymiarach: 1200 mm x 10000 mm oraz 1450 mm x 10000 mm. Na specjalne życzenie klientów istnieje także szansa na docięcie produktu pod konkretny wymiar. Używamy do tego nowoczesnego sprzętu, a nasi fachowcy znają się na rzeczy, dlatego najwyższa precyzja wykonania i dbałość o jakość wykończenia to nasza specjalność.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zamówienia, cen, wymiarów, kolorów czy stopnia twardości wykładziny gumowej ryflowanej, napisz do nas lub zadzwoń. Wyjaśnimy, doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Po otrzymaniu kompletu niezbędnych wiadomości zrealizujemy zlecenie jak najszybciej i wyślemy je pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej, aby dotarło ono bezpiecznie i na czas. Warto nam zaufać!

W naszej ofercie znajdziesz również wykładzinę moletowaną!

Call Now Button