Menu Zamknij

Plandeki na przyczepki – jaki materiał wybrać?

Poszukujesz plandeki na przyczepki, która umożliwi zabezpieczenie towarów podczas ich przewożenia? Zdecyduj się na najwyższej jakości produkty, wybierając ofertę Firmadp! Proponowane przez nas artykuły dzięki swojej uniwersalności znajdują zastosowanie jako:

  • plandeki do przyczepek towarowych,
  • plandeki na przyczepy rolnicze,
  • plandeki do przyczep samochodowych.

Najważniejsze zalety naszych plandek do przyczep to:

  • wysoka jakość wykonania – najmocniejszy i najgrubszy typ materiału PCV o gramaturze 680 g/m2,
  • łatwy montaż dzięki gumowej i solidnej linie typu ekspander – przewleka się ją przez specjalne stalowe oczka lub haki na całym obwodzie,
  • wodoodporność,
  • możliwość wybrania koloru materiału z szerokiej palety barw,
  • produkcja na wymiar,
  • przygotowanie elementów uchylnych zgodnie z wytycznymi.
plandeka na przyczepce

Nasze produkty oferowane są zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zapewniamy, że niezależnie od ilości zamówionych plandek jakość pozostaje zawsze na najwyższym poziomie, a każda z nich zostanie dostosowana do potrzeb klienta. Firmadp oferuje też dostawę pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz martwić się o transport nawet większej ilości zamówionych produktów.

Wysoka jakość wykonania plandeki

Nasze plandeki na przyczepy są wykonane z najmocniejszego i najgrubszego z pośród dostępnych materiałów PCV o gramaturze 680 g/m2. Z tego samego tworzywa wytwarzane są również odmiany dedykowane dla tirów oraz łodzi, co jest gwarantem nieprzeciętnej wytrzymałości. Dzięki temu zakup plandeki na przyczepkę z naszej oferty zapewni spokojne użytkowanie przez wiele lat.

Oprócz wytrzymałości, ważna jest też szczelność. Nasze plandeki do przyczepek samochodowych, towarowych oraz rolniczych nie pozwalają jedynie na zabezpieczenie ładunku przed słońcem lub uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał, z którego są wykonane, jest wodoodporny, dzięki czemu przy odpowiednim montażu umożliwia on ochronę ładunku przed opadami deszczu.

Łatwy montaż plandeki na przyczepce

Montaż jest niezwykle łatwy, ponieważ na całym obwodzie plandeki, zgodnie z założeniami projektowymi,  znajdują się specjalne stalowe oczka, a wybrane ściany mogą być otwierane. Dzięki wykorzystaniu gumowej i bardzo trwałej liny typu ekspander możliwe jest odpowiednie naciągnięcie materiału oraz dostosowanie go do różnego rozmiaru przyczepek.

Kolorowe plandeki na przyczepki na wymiar

By nie martwić się o konieczność naciągania materiału, warto skorzystać z usługi przycinania plandeki na przyczepkę na wymiar. Dzięki temu zostanie ona przygotowana w dokładnych rozmiarach, a oczka montażowe znajdą się w zaplanowanych w projekcie miejscach. 

szara plandeka na przyczepce

Dostosowanie plandeki do przyczepki do konkretnego wymiaru to nie jedyne udogodnienie, które Firmadp oferuje klientom. Zamówienie możemy przygotować w wybranym spośród szerokiej gamy barw kolorze. Pozwoli to na połączenie użyteczności z walorami estetycznymi.

Masz więcej pytań lub chcesz zostać kolejnym z zadowolonych klientów Firmadp? Skontaktuj się z naszym działem handlowym drogą telefoniczną lub mailową.

FAQ

Ile kosztuje plandeka na przyczepkę?

Cena plandek na przyczepki zależy od wielkości powierzchni zabudowy, skomplikowania projektu oraz ilości oczek montażowych. Ceny plandek na przyczepki samochodowe zaczynają się już od 600 zł.

Jaki kolor może mieć plandeka na przyczepkę?

Materiały, z których produkujemy plandeki występują w następujących kolorach: czarny, biały, niebieski, pomarańczowy, brązowy, beżowy, czerwony i zielony.

Call Now Button