Menu Zamknij

Plandeki Rzeszów

Zabezpieczenie przedmiotów lub sprzętu przed warunkami atmosferycznymi, podział przestrzeni – to jedne z wielu przeznaczeń okryć plandekowych. Ich uniwersalne zastosowanie sprawiło, że zapotrzebowanie na tego typu produkty nie maleje i cieszą się one bardzo dużym powodzeniem na polskim rynku. Firmadp jako lokalny lider specjalizujący się w produkcji i dystrybucji plandek oferuje ich wykonanie zgodnie z wybraną przez Klienta wersją i według ustalonych wymiarów. Przez cały proces produkcji wyspecjalizowane do tego celu maszyny pracują pod czujnym okiem specjalistów, którzy dbają o jakość i estetykę wykonania. Wszystko po to, aby efekt zadowolił obie strony.

Aby zredukować barierę lokalizacyjną, Firmadp oferuje również wysyłkę wykonanej plandeki. Rzeszów i wszyscy zainteresowani Klienci z okolic tego miasta mogą w szybki i bezpieczny sposób otrzymać zamówiony produkt, ponieważ jego dostawą zajmie się zaufana firma kurierska, z którą nasi specjaliści współpracują od lat. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat plandeki na wymiar? Rzeszów to miejsce, do którego ma ona dotrzeć? Po więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Plandeki na wymiar Rzeszów

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Plandeki województwo Podkarpackie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.

hala produkcyjna plandek