Menu Zamknij

Plandeki Kraków

Okrycia plandekowe stwarzają wiele możliwości. Nadają się do zróżnicowanego użytku, głównie jako izolator przedmiotów przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Są w 100% wodoodporne i niepodatne na działanie pleśni jak również promieniowania UV. Korzystają z nich różnego typu przedsiębiorstwa, lecz można zauważyć tendencję wzrostową na zapotrzebowanie w tego typu produkt również u klientów detalicznych. Poszukujesz go, aby pokryć przyczepkę samochodową, osłonić rzeczy na budowie lub chcesz mieć plandeki na altany ogrodowe? Kraków stoi przed nami otworem! Sprawdź, w jaki sposób docierają tam nasze wyroby.

baner kontaktowy plandeki kraków

Ekspresową dostawę zawdzięczamy firmie kurierskiej, która jest w stanie dostarczyć zamówienie z Bydgoszczy do Krakowa i innych zakątków Małopolski, jeżeli nasz klient pochodzi właśnie stamtąd. Cieszymy się, że możemy za ich pośrednictwem dotrzeć do odległych od naszej siedziby miejsc.

Interesują Cię różnego typu plandeki na wymiar? Kraków, Tarnów, Wieliczka, Nowy Targ i wiele innych miejscowości są miejscami, gdzie mamy je dostarczyć? To musisz wiedzieć!

Chcesz przekonać się, jak działamy? Zobacz, jak przebiegają najważniejsze etapy zamówienia, które wykonywane są w naszej firmie.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Chcesz zadać nam pytanie odnośnie plandeki? Kraków i całe województwo małopolskie są terenami, do których je wysyłamy. Zadzwoń, napisz i dowiedz się więcej.

Wyślij zapytanie ofertowe