Menu Zamknij

Plandeki Zielona Góra

Jednym z obszarów działalności Firmydp jest wykonywanie i dystrybuowanie okryć plandekowych. To wytwory gumowe mające wszechstronne zastosowanie, co czyni je bardzo uniwersalnymi i często poszukiwanymi. Te cechy determinują ich niesłabnący popyt, ale również różnorodne oczekiwania Klientów. Ci, którzy zaufali Firmiedp dostrzegają wysoką jakość materiałów, jak również samego wykonania, dlatego tytuł regionalnego lidera w branży należy właśnie do niej.

Plandeki Zielona Góra
Produkcja plandek Zielona Góra

Firma swoje usługi świadczy nie tylko na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki możliwości transportu plandeki, Zielona Góra, jej okolice czy inny zakątek Polski nie stwarzają bariery w kwestii odległości. Bezpieczną, szybką i terminową dostawę gwarantują zaufani kurierzy. Chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat materiałów, wariantów, gramatury lub formatu? Skontaktuj się ze specjalistami Firmydp już dziś! Rozwieją oni wszelkie wątpliwości i opowiedzą, jakie są procesy wykonania plandeki na wymiar. Zielona Góra, Słubice, Gorzów Wielkopolski – dla nas miejsce wysyłki nie ma znaczenia.

Plandeki na wymiar Zielona Góra

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Plandeki Lubuskie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.