Plandeki na wymiar Poznań

Firma DP to renomowany dystrybutor specjalizujący się między innymi w produkcji różnego typu okryć plandekowych, które dzięki swojej wszechstronności mogą być wykorzystywane w wielu branżach i sytuacjach. Z tego względu nasi specjaliści dostosowują produkt finalny do wstępnych ustaleń, aby w efekcie końcowym każda ze stron odniosła obopólną korzyść.

Warto podkreślić fakt, że nasze wyroby docierają nawet do najdalszych zakątków Polski, czego zasługą jest korzystanie z usług zaufanej firmy kurierskiej. To w jej ręce powierzamy dostarczenie zamówionego towaru, który wyrusza z naszej siedziby i przemierza niekiedy setki kilometrów, aby w nienaruszonym stanie trafić pod wskazany adres. Cieszy nas, kiedy słyszymy miłe słowa kierowane w naszą stronę, że wszystkie oczekiwania zostały spełnione, a Firmadp to ceniony producent plandek. Wielkopolska jest regionem najbliższym naszej siedzibie i wysłaliśmy tam już setki naszych produktów!

plandeki poznań

Produkujemy różnego typu plandeki. Poznań jest jednym z miast, do których one docierają!

Nasi klienci pochodzą z różnych zakątków Polski – chcesz do nich dołączyć? Dowiedz się, jakie etapy przyświecają naszej pracy.
  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.
Tworzymy plandeki na wymiar! Poznań – jeżeli jesteś z tego miasta, poinformujemy Cię o szczegółach dostawy, kiedy tylko zamówiony przez Ciebie produkt będzie gotowy.

Wyślij zapytanie ofertowe