Menu Zamknij

Plandeki Białystok

Produkcja i dystrybucja plandek to jeden z trzech filarów działalności Firmydp. Potencjał ich wykorzystywania zauważalny jest w wielu obszarach – od typowo przemysłowych i budowlanych zastosowań, po takie na indywidualny użytek. Służą one doskonale jako zasłony przyczep w samochodach ciężarowych, pokrowce na przedmioty, kurtyny dzielące przestrzeń czy rękawy zrzutowe. Różnorodne przeznaczenie plandek wiąże się z ich zgoła odmiennymi parametrami technicznymi, warunkującymi docelowe przeznaczenie. Ten aspekt szczególnie biorą pod uwagę specjaliści naszej firmy, oferując swoim Klientom produkty zgodne z zastosowaniem i oczekiwaniami.

Plandeki Białystok
produkcja plandek białystok

Po uprzednim kontakcie i uzgodnieniu najistotniejszej specyfikacji wykonujemy oraz dostarczamy plandeki na wymiar. Białystok jest jednym z wielu miast Polski, do których docierają produkty Firmydp. Nasze realizacje cieszą się bardzo dobrymi opiniami, a zamówienia można dokonać z dowolnego miejsca w kraju. Zaufana firma kurierska dba o to, aby przesyłki wyjechały z fabryki i dotarły w nienagannym stanie na czas. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zapytaj o wykonanie plandeki. Białystok, Wrocław, Radom – dla nas miejsce wysyłki nie ma znaczenia. Dostarczymy je pod wskazany adres!

Plandeki na wymiar w Białymstoku

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – bez względu na to, czy dzielą nas dziesiątki, a może nawet setki kilometrów.

  1. Klient jest naszym źródłem informacji. To od niego dowiadujemy się o szczegółach projektu, oczekiwaniach i wymieniamy się spostrzeżeniami. Cenimy sobie zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, abyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej.
  2. Kiedy mamy już wiedzę, czego oczekuje od nas klient, pora na zwizualizowanie jego koncepcji. Nasz specjalista sporządza dokładny rysunek wraz z punktami montażowymi na podstawie zebranych informacji, który trafia do Ciebie.
  3. Po akceptacji planu podajemy więcej szczegółów odnośnie realizacji, w tym wycenę czy czas wykonania.
  4. Przystępujemy do działania i tworzymy plandekę na podstawie wcześniejszych ustaleń.
  5. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale to nie problem, aby wysłać wykonany wyrób do klientów na terenie całej Polski. Wiemy, że nie w każdym regionie znajduje się firma specjalizująca się w tak zaawansowanych produktach, więc chcemy pokonać tę barierę i umożliwić dotarcie z naszymi wyrobami do wszelakich miejsc na mapie naszego kraju. Dzięki zaufanej firmie kurierskiej jest to jak najbardziej możliwe.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy plandeki na wymiar. Podlaskie – jeżeli pochodzisz właśnie stamtąd i interesuje Cię skorzystanie z naszych usług, zapraszamy Cię do kontaktu.