Menu Zamknij

Płyta gumowa NBR wersja olejoodporna

Kategoria: Wyroby gumowe

Nazwa: Płyta (mata) gumowa olejoodporna

Symbol: NBR

Kolor: czarny

Wymiary: 1200 mm x 10 000 mm, 1200 mm x 5000 mm oraz 1000 mm x 1000 mm; grubości 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm

Kontakt Firmadp

Nasza firma jest stałym dostawcą płyt gumowych do przemysłu. Zapewniamy szeroki wybór grubości arkuszy w całych nawojach jak również docinamy formatki gumowe na wymiar. Do zastosowań mających kontakt ze smarami i olejami polecana jest płyta gumowa NBR wykonana z mieszanki gumowej o zwiększonej odporności na olej. Jest to idealny wybór na maty pod maszyny, jako ochrona blatów warsztatowych czy dywaniki gumowe do garażu. Guma NBR z powodzeniem jest również wykorzystywana do wyrobu podkładek i uszczelek pracujących statycznie w stanie nierozciągniętym, dobrze sprawdzają się także w warunkach ścisku i wysokich ciśnień pracy. W przypadku dużego narażenia na uszkodzeni mechaniczne warto wybrać gumę olejoodporną zbrojoną płótnem: 1-3 warstw.

Gumy NBR właściwości

Guma to materiał trudnościeralny i wytrzymały mechanicznie a przy tym elastyczny produkowany w całych nawojach lub arkuszach. Płyty NBR nadają się do pracy w temperaturach od -35°C do +100°C i mogą mieć kontakt z substancjami ropopochodnymi.

Specyfikacja techniczna:

  • Grubość: #1 – 50mm;
  • Format: rolki 1,2m x 5/10mb lub płyty prasowane 1m x 1m;
  • Twardość: 50- 80°ShA , standardowo ok 65 -/+ 5 °ShA;
  • Gęstość maksymalna: 1,35 g/cm3;
  • Kolor: czarny.
guma NBR

Formatki z gumy NBR na wymiar

Na całe nawoje obowiązuje cennik gumy NBR, formatki gumowe na wymiar wyceniamy indywidualnie zależnie od rozkroju i zużycia materiału. Guma cięta ofertowana jest na indywidualne zapytanie. Ponadto zapewniamy precyzyjnie docięte arkusze, według wytycznych Klienta. Wykonujemy zarówno proste jak i zaokrąglone krawędzie, a nawet maty gumowe w kształcie koła. Zajmujemy się również produkcją uszczelek gumowych na wymiar.

Sprzedaż gumy NBR

Nasze produkty można zamawiać korzystając z formularza zamówienia – mailowo lub telefonicznie. Wszystkie zamówienia niestandardowe na gumy cięte realizujemy po wcześniejszej przedpłacie. Lita płyta gumowa NBR w całych nawojach jest zazwyczaj dostępna od ręki, wersje zbrojone wykonujemy pod zamówienie. Czas oczekiwania zależy od obłożenia produkcji i wynosi mniej więcej ok tygodnia. Gotowe realizacje wysyłamy na wskazany adres.

W naszej ofercie również płyty gumowe SBR, płyty gumowe EPDM oraz płyty gumowe NR-L – sprawdź!

Szybki kontakt