Menu Zamknij

Wykładziny gumowe

Kategoria: Wyroby gumowe

Nazwa: Wykładzina gumowa

Rodzaje: metro (molet krążkowy), ryflowana (ryfel wąski oraz ryfel szeroki)

Kolor: czarny, szary (brązowy, niebieski, zielony, czerwony – na zamówienie)

Wymiary: 1200 mm x 10 000 mm oraz 1450 mm x 10 000 mm; grubości wykładzina metro: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm; grubości wykładzina ryflowana: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm

Kontakt Firmadp

Prowadzimy sprzedaż wykładzin gumowych SBR/NBR w dwóch wzorach: molet krążkowy i ryfel. Produkt jest idealny jako zabezpieczenie posadzki przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem. W standardzie oferujemy grubość #3mm w kolorze czarnym i szarym. Kolorowe wykładziny gumowe produkujemy na zamówienie. Wykładziny gumowe produkowane są z gumy o twardości 70 ShA w maksymalnym nawoju o szerokości: 1,2-1,45m i długości 10mb. Zakres grubości to #3 -10mm. W naszej ofercie również zapewniamy możliwość docięcia wykładziny na wskazany wymiar.

Wykładziny gumowe – asortyment

Każdy rodzaj wykładziny gumowej możemy zaoferować z 2 mieszanek gum: SBR – standardowa do zwyczajowego wykorzystania i NBR – olejoodporna, stosowana w miejscach gdzie istnieje ryzyko kontaktu z olejami, smarami i substancjami ropopochodnymi.

W naszej ofercie zapewniamy 2 wzory wykładzin gumowych:

Molet krążkowy inaczej metro (wypukłe pastylki)
rodzaj gumy: SBR/NBR
grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
wymiar rolki: szerokość max 1450mm, długość max 10mb
kolor: czarny, szary, na zapytanie: niebieski, brązowy, czerwony, zielony
wzmocnienie opcjonalnie przekładki z tkaniny
twardość Sh: ok 70°ShA

Ryfel wąski i szeroki (rowki)
rodzaj gumy: SBR/NBR
grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
wymiar rolki: szerokość max 1200mm, długość max 10mb
kolor: czarny, szary, na zapytanie: niebieski, brązowy, czerwony, zielony
twardość Sh: ok 70°ShA

wykładziny gumowe

Wykładzina gumowa na wymiar

Wymiar całego nawoju jest formatem maksymalnym natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby dociąć z całej rolki mniejsze formatki. Dzięki temu możemy zaproponować mniejsze dywaniki czy maty antypoślizgowe na wymiar. Cena wykładziny gumowej w nawoju jest niższa niż materiał cięty na wymiar. Koszt zakupu zależy od grubości płyty, wzoru, koloru oraz ilości sztuk, dlatego kalkulacja wykonywana jest na indywidualne zapytanie.

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Czas realizacji nie przekracza 72h. W przypadku produkcji na zamówienie lub cięcia na wymiar czas oczekiwania jest nieco dłuższy i uzgadniany z Klientem na etapie ofertowania. W celu zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem pod nr tel.: 799 356 727.

Szybki kontakt