Menu Zamknij

Wykładzina gumowa METRO

Kategoria: Wyroby gumowe

Nazwa: Wykładzina gumowa Metro (Molet krążkowy)

Kolor: czarny, szary (brązowy, niebieski, zielony, czerwony – na zamówienie)

Wymiary: 1200 mm x 10 000 mm oraz 1450 mm x 10 000 mm; grubości 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm

Kontakt Firmadp

Wykładzina gumowa METRO zwana inaczej z MOLETEM KRĄŻKOWYM to produkt górnej półki, który ze względu na to, iż produkowany jest na terenie Polski z uwzględnieniem wszystkich norm a w szczególności ISO 9001:2009 gwarantuje niezbędną wytrzymałość oraz minimalne zużycie w docelowych miejscach przeznaczenia. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mieszanki kauczuku uzyskujemy gotowy produkt który wykazuje wyjątkową odporność na ścieranie. Nasze wykładziny MOLET dzielą się na:

  • Gumy SBR – do zastosowania ogólnego
  • Gumy NBR – olejoodporną
  • Gumy EPDM – odporną na warunki atmosferyczne

Wykładziny przemysłowe gumowe właściwości

Ze względu na swój skład gumy przemysłowe mają szerokie przeznaczenie. Dzięki swoim właściwością antypoślizgowym zapobiegają poślizgnięciom, zabezpieczają podłoże przed brudem, płynami przemysłowymi a także chronią posadzki przed uszkodzeniami. Właściwości gum METRO, to:

  • temperatura stosowania – od -30°C do 70°C
  • szerokość – 1200 mm lub 1450 mm
  • grubość – 3 mm, 4mm, 5 mm, 6 mm
  • twardość 65 Sha
  • kolor – czarny oraz szary dostępny na magazynie (inne kolory na zamówienie)
wykładzina moletowana

Gumowa wykładzina z rolki

Formaty w których są dostępne nasze wykładziny gumowe MOLET KRĄŻKOWY to 1200 x 10 000 mm, 1450 x 10 000 mm oraz 1450 x 15 000 mm o grubości od 1 mm do 8mm. Istnieje możliwość docięcia każdej z wykładzin na konkretny wymiar zgodnie z oczekiwaniami klienta. Cięcie odbywa się na specjalnej maszynie do cięcia gumy dzięki czemu końcowy produkt spełnia wszystkie wymagania produkcyjne oraz osoby kupującej.

Wykładziny gumowe sprzedaż

Nasze wykładziny z gumy na metry kwadratowe są do państwa dyspozycji. Można je zamówić wypełniając specjalny formularz zamówienia na naszej stronie internetowej, mailowo, bądź też dzwoniąc na dział obsługi klienta, a także w biurze firmy. Dzięki specjalistycznym maszynom istnieje możliwość przycięcia mat gumowych na metry według dokładnych wymiarów podanych przez klienta dzięki czemu końcowy produkt jest zgodny z zapotrzebowaniem kupującego. Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju.

Produkcja i sprzedaż

Wykładziny z gumy produkowane są na terenie Polski z wysokogatunkowych mieszanek gumowych o różnych właściwościach w zależności od przeznaczenia otrzymujemy maty gumowe: ogólnego zastosowania, olejoodporna, odporna na mróz i ozon. Wykładziny gumowe docinamy na wymiar oraz sprawdzamy gotowy produkt pod względem zgodności i jakości z przyjętymi normami. Materiał użyty do produkcji naszych wykładzin to wysokiej jakości kauczuk, który łącząc się z innymi materiałami decyduje o tym, iż nasz końcowy produkt jest solidny, wytrzymały, posiada niską ścieralność oraz doskonale odnajduje się nawet w wymagającym środowisku pracy.

Z racji dużej różnorodności wymiarowej cena wykładzin naszego produktu jest kwestią indywidualną. W celu dokładnej wyceny danego produktu prosimy o kontakt poprzez infolinię sprzedażową bądź też mailem. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde z Państwa pytań związane z naszymi produktami w godzinach od 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku. Czas realizacji zamówienia jest krótki i terminowy.

W naszej ofercie również wykładzina ryflowana – sprawdź naszą ofertę!

Szybki kontakt