Menu Zamknij

Wykładzina gumowa ryflowana

Kategoria: Wyroby gumowe

Nazwa: Wykładzina gumowa ryflowana (ryfel wąski i ryfel szeroki)

Kolor: czarny, szary (brązowy, niebieski, zielony, czerwony – na zamówienie)

Wymiary: 1200 mm x 10 000 mm oraz 1400 mm x 10 000 mm; grubości 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm

Kontakt Firmadp

Wykładziny gumowe to produkt po który najczęściej zgłaszają się nasi klienci a wśród nich coraz większą popularnością cieszy się wykładzina gumowa blacha ryflowana. Jest to wykładzina, która na całej swojej wierzchniej warstwie posiada „blachę”, czyli tzw. rowki – oprócz funkcji antypoślizgowej, mają za zadanie odprowadzanie wody z powierzchni. Nasi klienci mają do wyboru dwa rodzaje tych bardzo funkcjonalnych mat a mianowicie:

 • wykładzinę gumową z wąskim ryflem (ryfel wąski)
 • wykładzinę gumową z szerokim ryflem (ryfel szeroki).

Wszystkie nasze wykładziny gumowe ryflowane wykonane są z najwyższej jakości mieszanek kauczuku i w zależności od ich dalszego zastosowania produkujemy je z gum:

 • SBR – to gumy ogólnego zastosowania wewnątrz pomieszczenia
 • NBR – to gumy olejoodporne do zastosowań wewnątrz pomieszczenia
 • EPDM – to jedyna mieszanka gum odporna na warunki atmosferyczne, a więc polecana jest do użytku na zewnątrz.

Charakterystyka wykładzin gumowych ryflowanych

Charakterystyczną cechą wykładzin gumowych ryflowanych jest właśnie podłużny ryfel na użytkowej stronie gumy. Spełnia on dwie najważniejsze funkcje: antypoślizgową oraz odprowadzająca wodę. Oprócz tego nasze wykładziny są trudnościeralne – nawet po wielu latach użytkowania nie przecierają się, nie ulegają rozdarciom czy pęknięciom. Mogą być wykorzystywane w miejscach użytku publicznego na przykład w pojazdach przewożących ludzi czy przy lodowiskach. Idealnie sprawdzą się jako materiał izolacyjny czy uszczelniający.

Specyfikacja wykładzin gumowych ryflowanych:

 • Kolor – czarny (inne kolory na zapytanie)
 • Rodzaje – z drobnym ryflem oraz z szerokim ryflem
 • Twardość – od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze 65°Sh)
 • Rodzaj użytej gumy – SBR, NBR, EPDM
 • Temperatura pracy – od -30°C do 70°C (gumy SBR), od -30°C do 70°C (guma NBR), od -40°C do 100°C (guma EPDM)
 • Grubości – 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
wykładzina ryflowana

Mata gumowa ryflowana w rolkach

Maty gumowe ryflowane dostępne są w rolkach o wymiarach: 1200 mm x 10000 mm oraz 1450 mm x 10000 mm. Oczywiście wykładziny docinamy również pod konkretny wymiar klienta. Posiadamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę. Dlatego też każda mata cięta jest z najwyższą precyzją i dbałością o jakość wykończenia.

Sprzedaż i cennik wykładzin gumowych na wymiar

Specjalizujemy się w internetowej sprzedaży naszych produktów. Zapewnia to komfort zakupów – szybko i bez wychodzenia z domu czy firmy dokonacie Państwo zakupu pożądanego towaru. Odbywa się to drogą telefoniczną lub mailową. Tą drugą formę zamówienia zwłaszcza polecamy, gdyż po otrzymaniu od Państwa maila ze szczegółami zlecenia tj. jaki produkt to ma być, jego wymiary, kolor, stopień twardości czy ilość zamawianych sztuk jesteśmy w stanie praktycznie od razu wykonać kalkulację cenową i odesłać Państwu szybko odpowiedź. Wszystkie nasze produkty wysyłamy na wskazany adres przy współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi. Dostawy docierają zawsze bezpiecznie na czas. Zapraszamy serdecznie do zakupu w nasze firmie.

W naszej ofercie również wykładzina moletowana – sprawdź naszą ofertę!

Szybki kontakt