Menu Zamknij

Wałki z poliacetalu

Nazwa: Pręty (wałki) z poliacetalu

Symbol: POM

Nazwy handlowe: Ertacetal, Derlin, Tecaform, Boracetal

Kolor: biały, czarny, niebieski

Wymiary: średnice od 5 mm do 300 mm; długości 1000 mm lub 2000 mm

Kontakt Firmadp

Poliacetal (inaczej POM C) jest jednym z wielu tworzyw konstrukcyjnych dostępnych na rynku. Dzięki swoim naturalnym właściwością oraz możliwości licznego zastosowania w wielu branżach, polecamy go wszystkim zainteresowanym, którzy rozglądają się za materiałem do dalszej obróbki. Szeroki wybór średnic oraz długości dostępnych w naszej ofercie pozwoli Państwu na zakup idealnego wymiaru dostosowywanego do zapotrzebowania. Jakość produktu również nie pozostawia wątpliwości – sprowadzamy go od naszych zaufanych partnerów biznesowych (Niemcy). Solidność oraz łatwość w obróbce tego tworzywa sprawia, że jest idealnym materiałem zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i prywatnych odbiorców.

Pręty z POM C

Wałki/Pręty dostępne w naszej ofercie posiadają atest FDA oraz PZH, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane w kontakcie z żywnością. Przez szereg pozytywnych właściwości tego tworzywa znajduje się jego coraz to nowsze zastosowanie. Osoby zajmujące się formowaniem detali z POM C, wskazują na jego łatwą i szybką obróbkę nie wymagającą specjalistycznych maszyn. Dlatego też najczęściej w dużych ilościach produkuje się z niego tuleje, zębatki, łożyska, rolki, itp. Prócz standardowych rozmiarów dostępnych na magazynie, docinamy również inne wymiary według potrzeb klienta. Wybór naszego poliacetalu zapewni Państwu wysokiej klasy produkt, który nie zawiedzie pod względem jakości oraz obróbki.

wałki z poliacetalu

Właściwości Poliacetalu

  • obojętność fizjologiczna (możliwość wystawienia certyfikatu uprawniającego do stosowania w kontakcie z żywnością),
  • wysoka odporność na substancje chemiczne,
  • bardzo dobra sztywność oraz twardość,
  • wysokie parametry ślizgowe,
  • zdolność do tłumienia drgań,
  • wysoka stabilność wymiarowa,
  • trudnościeralność,
  • łatwość w obróbce.

Jeżeli chcecie uzyskać Państwo więcej szczegółowych informacji odnośnie właściwości, oraz zastosowań naszego poliacetalu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.


W jakim kolorze są wałki z poliacetalu

Kolor naszych produktów jest standardowy. Oferujemy Państwu wałki białe i wałki czarne do dalszej obróbki. W przypadku tego materiału nie ma znaczenia jaki kolor Państwo wybierzecie – cechy oraz właściwości pozostają niezmienne. Podczas produkcji dodawany jest odpowiedni pigment, który kształtuje kolor danej partii ale nie zmienia w żaden sposób właściwości tworzywa. Jednak wybór koloru może mieć istotne znaczenie podczas montażu danego detalu. Jeżeli zastanawiacie się Państwo jaki kolor wybrać – nasi sprzedawcy chętnie doradzą w wyborze tego odpowiedniego.


Wałek poliacetalowy cena

Aby wycenić dany produkt potrzebujemy między innymi informacji o ilości, wymiarach jakie Państwa interesują oraz miejscu dostarczenia. Dlatego też nie posiadamy ceny stałej. W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Biuro obsługi zamówień pracuje od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Fachowy personel w naszej firmie to element kluczowy, dlatego też klienci stale wracają po kolejne zamówienia, doceniając współpracę z nami.

wałki z poliacetalu

W naszej ofercie również dostępne: płyta z poliacetalu oraz tuleja z poliacetalu.

Szybki kontakt