Menu Zamknij

Rura poliamidowa PA 6

Nazwa: Tuleja (rura) z poliamidu

Symbol: PA

Nazwy handlowe: Tarnamid, Ertalon, Tecamid, Boramid, Nylon, Tecast

Kolor: biały, czarny

Wymiary: średnice zewnętrzne od 30 mm do 500 mm, średnice wewnętrzne od 15 mm do 300 mm

Kontakt Firmadp

Zachęcamy do zakupu naszych rur wykonanych z najwyższej jakości tworzywa poliamid PA6 – Jesteśmy hurtownią internetową, dostosowującą się do zapotrzebowania obecnego rynku. Każda tuleja może zostać wykonana na dokładny wymiar klienta w ilościach hurtowych jak i detalicznych. Nowoczesne zaplecze maszynowe a także profesjonalna kadra pracownicza codziennie dbają o jakość i terminowość dostaw. Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem maila, albo dzwoniąc – Wysyłka w ciągu 48h. Działamy na terenie całej Polski. Zobacz, jakie elementy z PA6, oraz PA6-G oprócz rur posiadamy w swojej ofercie.

Tuleje poliamidowe PA 6 właściwości

Tworzywa sztuczne z roku na rok wypierają coraz to większą grupę detali z wielu gałęzi przemysłu. Dzieje się tak, ponieważ niejednokrotnie półfabrykaty wykonane chociażby z PA6 wykazują znacznie korzystniejsze tolerancje w trudnych warunkach pracy. Zwiększona wydajność, atrakcyjniejsza cena w połączeniu z dużą dostępnością powoduje, iż wielu klientów decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Tuleje oferowane w naszej firmie bardzo często wykorzystywane są jako półprodukt do wykonywania prowadnic, rolek, zębatek i innych detali spełniających swą rolę w urządzeniach, oraz maszynach. Rury z PA6 cechują się:

  • Łatwością w obróbce (metodą skrawania, toczenia, frezowania, i innymi)
  • Niskim współczynnikiem tarcia
  • Trudnościeralnością
  • Znaczną sztywnością, oraz twardością
  • Wysoką odpornością chemiczną
  • Dobrymi właściwościami ślizgowymi

Sprzedaż poliamidu w rurach

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem naszych półfabrykatów z tworzywa PA6, to od ręki na magazynie posiadamy rury w średnicach zewnętrznych od 30mm do 500mm, średnicach wewnętrznych 15mm do 300mm na maksymalną długość 1000mm. Oprócz podanych wymiarów wykonujemy zamówienia niestandardowe – w tym celu prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy sporządzą specjalnie dla Państwa wycenę, poinformują o terminie wykonawczym, oraz udzielą wszelkich odpowiedzi na niezbędne pytania. Kontakt w każdy dzień od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. (w weekendy sklep jest nieczynny). Jesteśmy wiodącym producentem tego typu wyrobów w Polsce.

Rura poliamidowa cena i kolory

Oprócz standardowego poliamidu PA6 posiadamy również PA6-G (poliamid odlewany). Materiał ten wykazuje się delikatnie lepszymi właściwościami ślizgowymi niż poliamid wytłaczany. Odlewana tuleja z tworzywa w kolorze białym zachowuje swoje naturalne cechy (nie jest domieszkowana), natomiast czarne rury z poliamidu zawierają dodatek dwusiarczku molibdenu, który powoduje, iż większość standardowych właściwości ulega wzmocnieniu dzięki czemu może być stosowany dłużej, oraz z większą wydajnością. W ofercie posiadamy także inne warianty surowca, z różnymi domieszkami wpływającymi indywidualnie na poszczególne cechy materiału. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaproponować produkt, który można zastosować praktycznie w każdych warunkach pracy. Decydując się na zakupy w naszym sklepie stawiacie Państwo na najwyższą jakość produktu, szybką dostawę, oraz profesjonalną obsługę. Cena rur poliamidowych zależna jest od ich średnicy i długości

rury poliamidowe

W naszej ofercie również płyty poliamidowe oraz wałki poliamidowe – zapraszamy!

Szybki kontakt