Menu Zamknij

Półfabrykaty z tworzyw sztucznych

Kategoria: Tworzywa sztuczne (konstrukcyjne)

Nazwa: Półfabrykaty z tworzyw sztucznych

Rodzaje: płyty, pręty (wałki), tuleje (rury)

FirmaDP oferuje szeroki wybór półfabrykatów z tworzyw sztucznych o doskonałych właściwościach – przeznaczonych do dalszej obróbki w postaci:

Kontakt Firmadp

Półfabrykaty produkowane są w standardowych wymiarach, jednak na życzenie klienta detale docinamy na konkretny rozmiar. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne piły do cięcia tworzyw sztucznych, dlatego wykonane przez nas detale zachowują wysoką precyzję wymiarową. Oczywiście należy pamiętać o tolerancji wymiarowej, która jest naturalnym zjawiskiem w przypadku produkcji z tworzyw sztucznych.

W sprzedaży posiadamy półfabrykaty naturalne, jak i półfabrykaty zmodyfikowane – uzyskane dzięki zastosowaniu na etapie produkcji odpowiednich wypełniaczy np.: włókna szklanego, smaru, teflonu, grafitu i wiele innych. Dzięki temu otrzymujecie Państwo detale o jeszcze lepszych właściwościach.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie do zamówienia dołączyć karty materiałowe.

Półfabrykaty z tworzyw sztucznych

Z jakich tworzyw oferujemy półfabrykaty?

W ciągłej sprzedaży oferujemy półfabrykaty między innymi z takich tworzyw jak:

Sprzedaż półfabrykatów z tworzyw sztucznych

FirmaDP specjalizuje się w internetowej sprzedaży półfabrykatów z tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów z całej Polski, zarówno tych indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa. Realizujemy pojedyncze zamówienia z zachowaniem niezbędnego minimum zakupowego oraz seryjne zlecenia. Pracujemy dla Państwa w dni powszednie w godzinach od 8 do 16, z wyjątkiem piątku – do godziny 14. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 799 356 727 lub mailowego: sprzedaz@firmadp.plzapraszamy serdecznie!

Szybki kontakt