Menu Zamknij

Plandeki na zamówienie

Nazwa: Plandeki na zamówienie

Symbol: PCV lub PE (PP)

Gramatura: 650 g/m2 lub 200 g/m2

Kolor: PCV – szeroka gama kolorystyczna, PE (PP) – niebieski, zielony, jasny szary

Wymiary: zgodnie z życzeniem klienta

Kontakt Firmadp

Okrycia plandekowe to świetny sposób na zabezpieczenie przedmiotów, urządzeń czy pomieszczeń przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Nasza firma wykonuje plandeki na zamówienie, zgodnie ze wskazanymi przez Klienta wymiarami. Nie narzucamy standardowych formatów, każda plandeka jest wykonana według indywidualnego zapotrzebowania zapewniając idealne dopasowanie do chronionej przestrzeni.

Produkujemy plandeki w 2 wersjach materiałowych z PE (PP) 200g/m2 oraz PCV 650 i 900g/m2. Nasze produkty są deszczoodporne i wytrzymałe na warunki zewnętrzne zapewniając skuteczną ochronę. Największą popularnością cieszą się plandeki na altany, pokrowce z plandeki czy kotary plandekowe. Każdą realizację wykonujemy według projektu Klienta zgodnie z wymaganym wymiarem.

Wybierz materiał na plandeki

Zależnie od przeznaczenia i finansów oferujemy plandeki z dwóch rodzajów tkanin o podobnych właściwościach, ale różnej wytrzymałości. Do zastosowań jedno-sezonowych wystarczające są plandeki z PE (PP) 200g/m2. Jest to tanie i lekki rozwiązanie, idealne na kaptury na palety. Lepszym, ale zarazem droższym rozwiązaniem są plandeki gumowane PCV. Jest to materiał wielosezonowy z powodzeniem wykorzystywany do produkcji plandeki na altany. Dużą popularnością cieszą się realizację łączone z folia przezroczystą imitującą okno.

plandeki na zamówienie

Plandeki zastosowanie

Możliwości wykorzystania plandek jest tyle ile pomysłów. Nasze realizacje nie mają ograniczeń i często są wynikiem kreatywnego myślenia Klientów. Plandeki na zamówienie to idealny sposób na ochronę przed warunkami atmosferycznymi, kurzem czy brudem. Dlatego każdy pomysł na zabezpieczenia z plandeki wart jest wyceny. Wśród najpopularniejszych zastosowań można wymienić:

  • plandeki okryciowe płaskie
  • plandeki na przyczepę
  • kaptury z palety
  • pokrowce z plandeki
  • kotary plandekowe
  • kurtyny spawalnicze
  • rękawy z rzutowe
  • plandeki na piaskownicę
  • plandeki na altanę itd.

Sprzedaż plandek

Z uwagi na fakt, że każde zamówienie traktujemy indywidualnie toteż każda plandeka jest wyceniana indywidualnie. Na cenę wpływa rodzaj materiału, format plandeki oraz ewentualny osprzęt. Aby poznać ceny plandek należy złożyć zapytanie mailowo lub telefonicznie. Czas oczekiwania na plandekę to ok tygodnia. Gotowe zamówienie wysyłamy na wskazany adres przy współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi

Szybki kontakt