Menu Zamknij

Tuleje dystansowe, rury z teflonu

tuleje dystansowe

W naszej rozbudowanej ofercie na tworzywo teflonowe oprócz płyt i wałków można zaleźć również tuleje z teflonu naturalnego. Rozmiary dostępnych tulei uporządkowane są w katalogu. Z uwagi na to, że sprzedajemy półfabrykaty do dalszej obróbki to właściwy wymiar może odbiegać od katalogowego w zakresie wskazanych tolerancji. Zwyczajowo średnica zewnętrzna jest większa niż wskazana, a średnica wewnętrzna jest mniejsza. Z drugiej strony bardzo bogaty wybór średnic pozwala na dopasowanie chociażby zbliżonego wymiaru. Tym samym zdarza się, że półfabrykat może spełniać role jako właściwe tuleje dystansowe bez konieczności dodatkowej obróbki. Warto również podkreślić, że zależnie od średnicy rury z teflonu maksymalna długość to 2000mm, a dla średnic powyżej fi 120mm są to odcinki nie przekraczające L=300mm.

Jak wybrać rozmiar rury z teflonu ?

Przy wyborze odpowiednich rozmiarów trzeba mieć na uwadze, że faktyczna wielkość średnicy zewnętrznej i wewnętrznej jest orientacyjna lub możliwa do uzyskania dopiero po obróbce. Wynika to z faktu, że wszystkie półprodukty posiadają niewielkie naddatki określone jako zakres tolerancji wymiaru. Dlatego trudno oczekiwać, aby po zakupie wybranej średnicy z katalogu otrzymać półprodukt o dokładnym wymiarze.

Z drugiej strony, znając tolerancje jakie może wykazywać konkretna rura łatwo przewidzieć, czy jej realny wymiar będzie odpowiedni. Co więcej, naddatek umożliwia uzyskanie średnic, które nie są standardowo dostępne w katalogu.
Tulejki dystansowe z teflonu można dopasować spośród dostępnych półfabrykatów lub zamówić wykonanie detalu pod dokładny wymiar. Wszystko zależy od funduszy, czasu oczekiwania i konieczności precyzyjnego wykonania.

Tuleje dystansowe z teflonu – sprzedaż

Chcąc zakupić tuleje dystansowe z teflonu możemy albo pokusić się o wybór z dostępnych półfabrykatów lub zamówić detale na gotowo. Pierwsza opcja wprawdzie nie zapewnia nam dokładnego wymiaru, ale rura dostępna jest od ręki i do tego w atrakcyjnej cenie. Drugi wariant jest zdecydowanie droższy i związany z dłuższym czasem oczekiwania, ale tuleje dystansowe będą miały ścisły wymiar z oczekiwany. Jeśli interesuje Ciebie cena rury z teflonu, to skontaktuj się z biurem handlowym.

Podobne wpisy

Call Now Button