Menu Zamknij

Pokrowce z plandeki – produkcja na wymiar

pokrowce-z-plandeki

Plandeki to idealne materiały ochronne wykorzystywane nie tylko w przemyśle, ale również w warunkach domowych. Z plandeki można wykonać okrycia o rozmaitym przeznaczeniu w tym pokrowce z plandeki. Standardowo są to realizacje w formie prostopadłościanu ze zgrzanymi bocznymi krawędziami i wolnym bokiem u dołu. Biorąc pod uwagę dużą rozpiętość rozmiarów zabezpieczanych przedmiotów czy urządzeń pokrowce wykonujemy wyłącznie na zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dopasować okrycie do potrzeb wymiarowych i spersonalizować plandekę pod kątem: koloru, zakucia oczek, wykonania okna rewizyjnego i innych udogodnień.

Pokrowce z plandeki PCV i PE (PP)

Zasadniczo wykonujemy pokrowce z dwóch rodzajów tkanin PCV 650g/m2 i PE (PP) 200g/m2. Każdy z materiałów skutecznie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi takimi jak: słońce, deszcz, śnieg, mróz czy wiatr, a także chroni przed brudem czy kurzem. Kluczowa różnica dotyczy gramatury plandeki, która przekłada się na wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia oraz cenę.

W przypadku pokrowca PE (PP) 200g/m2 mamy do czynienia z lekkim materiałem. Należy ostrożnie się z nim obchodzić, aby uniknąć uszkodzenia. Choć plandeka nie jest trwała to atrakcyjna cena jest jej zdecydowanym atutem. Biorąc pod uwagę specyfikę użycia pokrowców – częste zakładanie i zdejmowanie zdecydowanie polecamy pokrowce PCV. Mimo, że okrycia z plandeki PCV są droższe, ale za to mocne i solidne, co zapewnia długotrwale użytkowanie.

Jak zamówić pokrowce z plandeki ?

Z uwagi na to, że plandeki wykonujemy wyłącznie na wskazany wymiar to składając zamówienie należy podać:

  • szczegółowe wymiary: szerokość, długość i wysokość
  • zapotrzebowanie: ilość szt
  • wskazać materiał: plandeka PCV lub PE (PP)
  • wybrać kolor
  • opcjonalnie określić gęstość zakucia oczek na dolnej krawędzi, nadruk, okno rewizyjne, suwak

Znając powyższe parametry jesteśmy w stanie określić jaka będzie cena pokrowca z plandeki oraz wskazać orientacyjny czas realizacji. Nasze produkty wysyłamy przy pomocy sprawdzonych firm kurierskich na wskazany przez zamawiającego adres. Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą naszej firmy na plandeki na wymiar.

Podobne wpisy

Call Now Button