Menu Zamknij

Plandeki do restauracji, ogródka piwnego

plandeki do restauracji

Plandeki to produkt o szerokim zastosowaniu ze względu na uniwersalne cechy. Główną zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne i wodoszczelność materiału pozwalające skutecznie chronić rozmaite obiekty znajdujące się na zewnątrz. Jednym z popularniejszych zastosowań są plandeki do restauracji i plandeki do ogródka piwnego . Produkowane są jako ścianki z plandeki z folią przezroczystą , wykończone obramówką w dowolnym kolorze, w której zakute są oczka do mocowania na konstrukcji drewnianej. Plandeki z oknem nie tylko zapewniają dopływ światła, ale również umożliwiają dobrą widoczność i kontakt z otoczeniem. Niepodważalnym atutem jest możliwość szybkiego montażu i demontażu zależnie od potrzeb sezonowych i warunków pogodowych.

Przezroczyste plandeki do restauracji specyfikacja

Okrycia z plandeki do restauracji wykonujemy z plandeki PCV 650g/m2 łącząc materiał z transparentną folią, która spełnia funkcję okna. Przezroczyste plandeki nadają się nie tylko na okres letni do wydzielenia ogródka piwnego, ale również jako zabezpieczenia całoroczne w restauracji. Są to plandeki mrozoodporne i wytrzymują zarówno ujemne temperatury jak również niepogodę typu: wiatr, deszcz czy śnieg. Ponadto plandeki deszczoodporne PCV są wystarczająco grube i mocne, aby skutecznie zabezpieczać wyznaczoną przestrzeń przez wiele sezonów.

Plandeki do restauracji na wymiar

Wszystkie plandeki do restauracji wykonujemy na wymiar Klienta z uwagi na różnorodną konstrukcję tarasów. Do wykonania ścianki z plandeki na wymiar niezbędne są wytyczne odnośnie:

  • wielkości plandeki: szerokość i długość łącznie z belkami,
  • koloru obramówki : wybór z palety kolorystycznej RAL,
  • szerokości obramówki: minimum 10 cm lub na szerokość belki,
  • wielkości okna: maksymalna szerokość w jednym pasie to 174cm,
  • oczkowania: rozmieszczenie i wielkość oczek,
  • dodatkowego osprzętu: chwytki do mocowania na konstrukcji drewnianej, paski do podwieszenia.

Niekiedy bywa potrzeba wykonania dodatkowych nacięć na belkę lub skośnych ścian wtedy pomocny jest rysunek lub zdjęcie obrazujące konstrukcję. Istnieje również możliwość wykonania nadruku na plandece wg przesłanego projektu. Na podstawie powyższych danych możemy oszacować jaka będzie cena plandeki do restauracji.

Plandeki z oknem – sprzedaż

Po określeniu wszystkich szczegółów i zaakceptowaniu projektu wykonawczego zamówienie jest realizowane średnio w ciągu tygodnia. Nasz firma nie zajmuje się wymiarowaniem ani montażem u Klienta dlatego bardzo ważne jest sprawdzenie i przeanalizowanie przygotowanego przez nas projektu. Gotowe plandeki na ogródek piwny wysyłamy na wskazany przez zamawiającego adres. W celu wyceny zachęcamy do kontaktu.

Podobne wpisy

Call Now Button