Menu Zamknij

Plandeki 2020

plandeki na wymiar

Rozpoczynamy sezon 2020 w Firmadp, dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na materiały i kolory plandek. Specjalizujemy się w dostarczaniu do klientów przeróżnych aranżacji z plandek wykonywanych na wymiar klienta, w tym między innymi:

  • plandeki do altanek
  • plandeki na taras
  • plandeki z oknem przezroczystym
  • plandeki okryciowe
  • kotary
  • pokrowce z plandeki

i wiele innych. Potrzebujesz plandekę wykonaną zgodnie z Twoimi wymaganiami na nowy wiosenny sezon? Idealnie trafiłeś – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu: 799 356 727.

Kontakt Firmadp

Jakie oferujemy materiały plandekowe?

Najbardziej pożądanym materiałem wśród naszych klientów jest plandeka wykonana z polichlorku winylu PCV o gramaturze 650 g/m2. Od początku roku 2020 znacznie wzrosła ilość realizacji właśnie z tej tkaniny w porównaniu z tym samym okresem w ubiegłym roku. Jest to bardzo mocny materiał, możliwy do zastosowania praktycznie w każdej aplikacji. Ponadto niewątpliwą zaletą jest szeroki wybór kolorów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Nieco niższą gramaturę posiada polietylen powlekany polipropylenem PE (PP) – 200 g/m2. Materiał ten jest również bardzo odporny na panujące warunki atmosferyczne. Jedyne co nas ogranicza, to możliwość wykonania plandeki z PE (PP) tylko w trzech kolorach: niebieskim, zielonym oraz jasno szarym.

Ponadto oferujemy również plandeki PCV trudnopalne 650 g/m2 dla klientów oczekujących plandek specjalistycznych, również dostępne w trzech kolorach: białym, zielonym i szarym.

Jak zamówić plandeki na wymiar?

Aby zamówić plandekę na wymiar prosimy o przesłanie na nasz adres mailowy: sprzedaz@firmadp.pl wiadomości z opisem interesującego Państwa produktu, jego wymiarami, kolorem oraz w przypadku skomplikowanych realizacji również rysunkiem. W razie jakichkolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu telefonicznego 799 356 727.

Podobne wpisy

Call Now Button