Menu Zamknij

Guma antywibracyjna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na gumę antywibracyjną o grubości od 5 mm aż do 50 mm, która doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju aplikacjach przemysłowych. Nasza guma antywibracyjna jest dostępna w różnych wariantach, w tym również z dodatkowymi wzmocnieniami

Oferujemy możliwość wyboru dodatkowej mieszanki olejoodpornej, antystatycznej, trudnopalnej oraz dopuszczonej do kontaktu z żywnością, w zależności od potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa. Nasza guma jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długą żywotność.

guma antywibracyjna baner

Jeśli standardowy format 1000×1000 mm lub 500 mm x 500 mm jest dla Ciebie nieodpowiedni zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta.  Realizujemy zamówienia o indywidualnych wymiarach oraz kształtach, dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta.

Z jakiego materiału wykonujemy gumy antywibracyjne pod maszyny?

W zależności od przeznaczenia i wymagań aplikacji gumy antywibracyjne wykonuje się z różnych rodzajów materiałów Do produkcji gum antywibracyjnych pod maszyny najczęściej wykorzystujemy takie surowce jak SBR (styren-butadien) i NBR (akrylonitryl-butadien).

SBR jest odporny na ścieranie, rozciąganie, skrajne temperatury oraz kontakt wody i niektórych związków chemicznych. Gumy antywibracyjne wykonane z SBR są elastyczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim posiadają właściwości antywibracyjne, co sprawia, że są doskonałym wyborem do zastosowań przemysłowych.

NBR wyróżnia się dobrą odpornością na oleje, paliwa, chemikalia oraz wysoką temperaturę. Gumy antywibracyjne wykonane z NBR charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością na ścieranie i rozciąganie, co pozwala na ich zastosowanie w miejscach o dużym obciążeniu i  wibracjach.

Wybór odpowiedniego surowca zależy od zastanych warunków pracy, dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze materiału, zalecamy konsultację  z naszym działem obsługi Klienta. 

Specyfikacja płyty gumowe SBR i NBR:

  • grubość: 3, 5 , 8, 10, 12, 15, 20, 30, 40 i 50mm
  • szerokość rolki: 1,2m
  • barwa: czarna
  • twardość Sh: od 40°Sh do 85°Sh ,
  • max długość rolki: od 5m do 10m
  • temp. kruchości: od – 30°C do 70°C
  • wzmocnienie: przekładki z tkaniny.

Guma wibroizolacyjna na wymiar

Standardowy format 500 mm x 500 mm jest dla Ciebie nieodpowiedni? Dzięki zastosowaniu najnowocześniej metody CNC istnieje możliwość docięcia indywidualnego rozmiaru formatu! 

Metoda ta pozwala na precyzyjne przycięcie gumy do określonych wymiarów, z uwzględnieniem kształtu  elementu, do którego gumowa podkładka ma zostać zamocowana. Metoda CNC polega na cięciu gumy za pomocą specjalnego narzędzia sterowanego komputerowo. 

Jeśli potrzebują Państwo gumowej wibroizolacji na wymiar zapraszamy do kontaktu! Po konsultacji z naszymi specjalistami będą mieć Państwo pewność, że produkt będzie idealnie dopasowany do wymagań aplikacji i będzie działał skutecznie w redukcji drgań i hałasu.

Call Now Button